Твір на тему: "Здорова людина – щаслива людина"
 
Твір на тему: "Здорова людина – щаслива людина"


"У чому полягає щастя?" — здавна цікавить нас питання. Одні вважають, що гроші — основа безжурного життя, інші — що кар'єра забезпечить безпроблемне існування... Що ж насправді є запорукою щасливої долі?

Кожного дня ми прокидаємося, ідемо до школи, виконуємо свої обов'язки. Ми маємо сили, енергію і завзяття працювати, вчитися. Вдихаємо повітря на повні груди, бадьорою ходою крокуємо куди-небудь, а наш квітучий вигляд радує батьків і друзів. І все це завдяки міцному здоров'ю, за яке ми повинні бути вдячними природі та батькам. Проте якщо не дбати про нього, то щастя бути енергійним і добре виглядати триватиме недовго. 

"Бережи здоров'я змолоду", — завжди говорили нам старші. Відчуваємо правду цих слів, адже основи довголіття закладаються ще з юних років. Недарма у лікарнях висять плакати із закликами дотримуватися гігієни, берегти себе від захворювань та нещасних випадків. Телебачення пропонує програми, де фахівці радять, як підтримати свій організм у боротьбі з хворобами, а вчителі проводять бесіди щодо профілактики різних захворювань. 

Якщо утратили здоров'я в юності, у літньому віці зазнаєте великих мук. Сильний біль, депресія через неможливість повноцінного життя — ось результат легковажності. А хіба людина з такими симптомами може почуватися справді щасливою? 

Гроші, популярність, опіка рідних не можуть замінити радості від повноти життя, зумовленої прекрасним самопочуттям. 

Не можу не згадати ще деяких проблем, пов'язаних зі здоров'ям молоді. Паління, алкоголізм, наркоманія — від цих згубних звичок нас застерігають із дитинства. "Один раз спробую — це нестрашно!" — переконує себе підліток, і це може стати початком кінця, бо від психологічної залежності до фізичної — один крок. А далі прірва... Невже краще розпалювати цигарку, ховаючись за рогом, ніж поїхати в ліс дихати свіжим повітрям, піти у спортзал, зайнятися гімнастикою, пограти у дворі в баскетбол? Від здоров'я молоді, нашого здоров'я, залежить і здоров'я майбутніх поколінь. Якщо ввійдемо в доросле життя немічними і кволими, годі сподіватися, що нація буде морально та фізично сильною. Варто сказати, що держава приділяє багато уваги питанням здоров'я. Сьогодні працює безліч спортивних комплексів і секцій, тому тільки обери той вид спорту, який тобі більше подобається. До того ж проводяться акції з профілактики різних захворювань. Медицина не стоїть на місці, даруючи багатьом людям довге та повноцінне життя. 

Я обираю здоровий спосіб життя! Хочу відчувати бадьорість, енергійно рухатися, робити все, що треба для підтримки організму. Сподіваюсь, що буду прикладом для друзів і знайомих, які слідкують за собою, позбавляються шкідливих звичок. Пам'ятаймо: щасливою є тільки та людина, яка має міцне здоров'я.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Твір на тему: "Здорова людина – щаслива людина"", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід