Твір-роздум про вчинки людей (замітка в газету) Помічники
 
Твір-роздум про вчинки людей (замітка в газету) Помічники

П'ятикласники нашої школи взяли шефство над ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Ці старенькі воїни колишніх битв зараз мають особливу потребу в турботливому ставленні до себе, в постійному піклуванні.

Колись вони були молодими і захищали нашу країну від грізного ворога - фашизму. Зараз це хворенькі, часом безпорадні бабусі і дідусі, яким дуже потрібна увага.

Хлопчики допомагають впоратися по господарству, десь щось приладнати, полагодити, викликати лікаря чи сходити в магазин.

Дівчата оточують оселю стареньких своєю турботою: допомагають навести порядок, помити посуд, почитати газети та книжки.

Отакі наші школярі-п'ятикласники.

А старенькі ветерани дуже вдячні дітлахам за турботу, за їхню дружбу. Вони розповідають цікаві історії з воєнного та повоєнного життя, показують фотографії, військові нагороди.

А коли настають свята, школярі влаштовують концерти художньої самодіяльності. Вони танцюють, співають, виразно розповідають вірші.

І так гарно там усім!

Потрібну і корисну роботу проводять наші п'ятикласники. З них слід усім брати приклад, проявляти чуйність і людяність до тих, хто її найбільше потребує.
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Твір-роздум про вчинки людей (замітка в газету) Помічники", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
avatar
1
норм
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід