Твір-роздум "Що було б, якби всі українці були як одна сім"я?"
 

Твір-роздум "Що було б, якби всі українці були як одна сім"я?"
02 Лют 2013, 10:35
1) 
Як  часто  ми питаємо самих себе: а що таке сім‘я? Я особисто вважаю, що сім‘я – це люди… Це щирість, відвертість,повага, доброта, чуйність один до одного; це підтримка у важку хвилину, це радість нових досягнень та гордість за свій народ. 
Тож чому би нам, українцям, не стати однією великою родиною, однією дружньою сім‘єю? Хіба для цього потрібно  дуже  багато?   Треба хоча б трішки піклуватися один про одного,  допомагати у скрутну хвилину: не відвертатися від  немічних, дати надію хворим, простягнути руку помочі знедоленим, не бути байдужим  до оточуючих, уміти прощати і співчувати – тому що підтримка  та взаємодопомога  об‘єднують  людей. Треба  із гордістю розмовляти рідною  мовою, ніколи не цуратися рідного слова – тому що саме  мова  єднає  мільйони людей, допомагає  краще  зрозуміти один одного.   А  головне – віддано  любити  свою Батьківщину, любити такою, яка вона є; любити щиро, ніжно,як мати любить своє дитя.  Активно  приймати  участь  у житті  свого народу, прагнути нових  досягнень та впевнено долати труднощі.  Лише тоді можна буде із  гордістю  сказати: «Я,українець, - частинка своєї  великої  та  дружньої  української сім ї!» 

2) 

Україна - наша велика родина! Якби ж ця фраза жила в душі кожного нашого співвітчизника! При такому розумінні ми б мали міцну, сильну державу. Адже сім"я - це коли один за одного!  Сім"я - це тепло і довіра, затишок, мир, спокій і упевненість в тому, що ти не один! Віра в те,що якщо ті десь оступився, то рідна людина завжди протягне тобі руку допомоги.

Якби всі люди нашого народу завжди були підтримкою один для одного, то ми б мали велику і міцну державу! 

Є велика надія, що завдяки великій любові до держави і до всього українського народу мі зможемо гордо говорити, що мі діти великої України - єдиної і міцної родини!!! 

3)

Українці - дуже щирий, гостинний, доброзичливий, терплячий народ. Багато незгод випало на його
долю, але він завжди знаходив сили, щоб подолати їх.
А що було б, якби всі українці були як одна сім'я? Мабуть, тоді наша країна була б міцною, 
згуртованою, розвиненою, стояла б на одному рівні з передовими європейськими державами.
Кожен українець турбувався б про стабільність своєї Батьківщини, адже в сім'ї кожен піклується про добробут всієї ї родини.
Покращали б умови життя. В країні не було б жебраків, безхатченків, українці не виїздили б за кордон в пошуках роботи. Всі б працювали для розвитку своєї країни, бо кожен відчував підтримку іншого.
Стало б чистіше навколишнє середовище. Ми б забули про екологічні проблеми, перестали хворіти, більше посміхались один одному.
Отже, якби українці були як одна сім'я, то наша країна стала б країною-садом.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Твір-роздум "Що було б, якби всі українці були як одна сім"я?"", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід