Великі відкриття минулого століття та їх вплив на наше життя. Твір
 

Тема: Минуле століття ознаменував ряд винаходів. На думку одних, ці винаходи призвели до покращення сучасного життя. Інші вважають, що ці відкриття спричинили ряд серйозних проблем. Яка ваша думка з цього питання? Поясніть Вашу відповідь, використовуючи конкретні причини та приклади.

За останнє сторіччя відбулися ряд досягнень майже в усіх областях, які позначили життя нашого суспільства . Одним з аспектів розвитку, навколо якого точиться багато суперечок, є автомобіль. Хоча дехто вважає, що автомобіль призвів до значного покращення сучасного життя, інші вважають, що його поява викликала ряд серйозних проблем, які переважують будь-які можливі переваги. На мою думку, винахід автомобілів приніс більше недоліків, ніж переваг у зв'язку з такими проблемами, як забруднення повітря та велика кількість нещасних випадків.

По-перше, автомобілі є суттєвим джерелом забруднення повітря. Коли автомобілі були вперше виготовлені та розпочинали надходити в продаж, мало хто думав про негативні аспекти, пов'язані з ними. Громадяни, як правило, не могли собі їх дозволити. З плином часу, загальна ціна автомобіля знизилася. Оскільки все більше людей стали купувати автомобілі, використання пального різко зросло, що й стало серйозним джерелом забруднення. Автомобілі випускають гази, такі як чадний газ, що накопичуються в повітрі, викликаючи різні проблеми зі здоров'ям. Оскільки все більша кількість палива спалюється, викиди токсичних речовин накопичуються і призводять до таких ефектів, як глобальне потепління та руйнування озонового шару, який захищає людей від променів сонця.

По-друге, розширення використання автомобілів призвело до тисяч смертей на рік в одній тільки нашій країні. Використання автомобілів стало настільки звичною справою, що люди часто забувають, що ця машина здатна завдати великої шкоди здоров'ю або призвести до смерті. З успіхами в автомобільних технологіях, автомобілі високої якості стали більш поширеними і популярними. ДТП за участю автомобілів, які призводять до серйозних травм або смертельних випадків, зазвичай відбуваються через такі фактори, як психологічний стан водія, погода, відсутність навичок або необережність. Молоді водії спричиняють багато аварій, пов'язаних з перевищенням швидкості, алкоголем, або з поєднанням обох причин.

Підводячи підсумки вищесказаному, автомобілі надали людям додаткових зручностей, допомагаючи їм економити час і подорожувати на великі відстані, але мають і ряд негативних аспектів, таких як забруднення повітря та спричиняють дорожньо-транспортні пригоди, що значно переважують будь-які переваги. Без участі автовиробників вирішення проблем забруднення повітря та дорожньо-транспортних пригод, є неможливим і використання автомобіля матиме більше недоліків по відношенню до суспільства, ніж всі переваги разом узяті.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Великі відкриття минулого століття та їх вплив на наше життя. Твір", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід