Вплив комп’ютерів на наше життя. Твір
 
Тема: Дехто вважає, що комп'ютери зробили наше життя простішим та більш зручним для нас. Однак існує й думка, що комп'ютери внесли додатковий стрес у наше життя, зробили його більш складним та напруженим. Яка Ваша думка? Поясніть Вашу відповідь, використовуючи конкретні причини та приклади.


В історії людства комп'ютер став одним із найважливіших винаходів. Йому належить особлива роль у нашому житті. Навряд-чи хтось може уявити сучасну домівку чи офіс без комп'ютерів. У той час як деякі люди стверджують, що комп'ютер надав нам додаткових зручностей, на думку інших, комп'ютер зробив життя наше більш складним та напруженим. Я вважаю, що комп'ютери, в першу чергу, збагатили наше суспільство рядом переваг, за рахунок більш швидкого спілкування та легкого доступу до інформації.


По-перше, комп'ютер забезпечує нас швидким способом комунікації. У наш час, коли сучасне суспільство стає все більш глобальним, комп'ютери відіграють важливу роль в системах зв'язку. Раніше, зв'язок обмежувався такими засобами, як скажімо пошта. Якщо бізнесмен виїжджав за кордон, відправка звітів та доповідей, як правило, супроводжувалась значними затримками. Оскільки конкурентоспроможність бізнесу залежить від часу, ця ситуація була абсолютно неприйнятною. Інтернет дозволив підприємствам миттєво відправляти повідомлення. Персонал може відправляти повідомлення електронною поштою або миттєві повідомлення менеджерові в будь-яку країну світу. Це додало ефективності роботі підприємств та розширило бізнес-можливості.


По-друге, комп'ютери відкрили доступ до великої кількості інформації. Ця інформація дозволяє студентам виконувати будь-які завдання або проекти з відносною легкістю. Раніше студентам, що проводили дослідження, доводилося витрачати довгі години, гортаючи книги в бібліотеках. Навіть витративши багато часу, учням або студентам інколи не вдавалося знайти інформацію, яку вони шукали. Тим не менше, завдяки Інтернету та комп'ютеру, ті, хто робить дослідження можуть зробити це, не виходячи з власного будинку або офісу. Інформація стала доступною кожному. Пошукові системи, такі як Google, дозволяють знаходити потрібну інформацію за долю секунди, одним клацанням мишки.


На завершення, хоча хтось може й стверджувати, що комп'ютери приносять стрес та ускладнюють нам життя, я вважаю, що вони забезпечують значно більше переваг, ніж недоліків. Швидкий зв'язок та велика кількість інформації, доступна будь-якому користувачеві, є двома причинами, що роблять наше життя простішим та зручнішим.
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Вплив комп’ютерів на наше життя. Твір", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід