ЖИТТЯ - НАЙДОСВІДЧЕНІШИЙ УЧИТЕЛЬ твір
 

ЖИТТЯ - НАЙДОСВІДЧЕНІШИЙ УЧИТЕЛЬ

Якось один поет-пісенник сказав, що людина ніколи не навчиться ходити доти, доки не наб'є собі коліна. Інакше ка­жучи, скільки б не казали, що можна вчитись на помилках інших, але людина ніколи не набуде досвіду, не проживши власне життя, вчинивши безліч своїх помилок.

Візьмемо, наприклад, дитину. На початку свого життя вона ще не вміє ходити. Батьки вчать свого малюка цього, підтримують за ручки, показують, як треба правильно ста­вити ніжку. Але тільки тоді він по-справжньому навчиться ходити і буде твердо триматися на ногах, коли сам, без сто­ронньої допомоги зробить перший крок, неодноразово впаде і наб'є собі декілька ґуль, тобто через власний досвід відчує рівновагу і зрозуміє, як треба діяти.

Та от людина подорослішала, обрала собі майбутню про­фесію, відповідно пішла у той чи інший навчальний за­клад. Але скільки б знань не вкладали в неї, скільки б людина не вчила теорію, вона тільки тоді стане спеціаліс­том своєї справи, коли піде працювати і надбає власний досвід у тій роботі, зробивши декілька, а можливо, і ба­гато помилок, особисто відчувши гіркий присмак невдач і радість від власних здобутків та перемог. І тільки тоді стане справжнім майстром, коли в неї за плечима будуть досвід і мудрість минулих років.

Тож життя — це, справді, найдосвідченіший вчитель, бо як би людина не вивчала писані закони, скільки б не про­читала книжок, та життя завжди поставить перед нею таку задачу, яку не допоможе розв'язати жодна теорія, а допомо­же лише власний досвід і власні знання, надбанні протягом життя.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "ЖИТТЯ - НАЙДОСВІДЧЕНІШИЙ УЧИТЕЛЬ твір", із категорії "Твори, перекази", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід