Цей день має чарівне походження,
Бо сьогодні твоє день народження,
Бажаю,щоб
Сонце тебе зігрівало,
Люди - усмішку тобі дарували,
Природа здоров'я тобі піднесла,
А ластівка щастя мішок принесла!
А ще романтики дружби, коха...


Усі конкурси мають продуманий жартівливий конферанс із елементами імпровізації. Гарантується невимушена атмосфера свята за умови, що колектив завжди складається із глядачів та учасників. Музична програма складається з відомих композицій різних стилів. А якщо зібратися всім колективом і виплеснути свої мрії? Зробити так, щоб казка ожила! Переможц...


СЦЕНАРІЙ НОВОРІЧНОГО СВЯТА:  Конкурси для команди батьків і дітей.

Настання Нового року - самий радісний момент. Ми за тижні, а то й місяці готуємося до його святкування. Але для того, щоб він вийшов просто чудовим, недостатньо тільки майстерно приготованого столу, шикарного наряду і святково прибрано приміщення. Потрібно, щоб ще було і весело. А для цього я хочу запропонувати невеликий сценарій святкування Нового року, який підійде як для дорослих, так і для дітей. 
Ви повинні зараннее підНоворічна програма "Ніч перед Різдвом"

Ч и т е ц ь (на фоні  музики). Останнiй день перед Рiздвом минув. Зимова ясна нiч настала. Глялули зiрки. Мiсяць велично виплив на небо, щоб виднiше стало добрим людям та всьому свiтовi, щоб усiм було весело колядувати й славити Христа. Морозець узявся сильнiший, нiж зранку; зате так було тихо, що морозне рипiння пiд чоботом чути було за пiвверсти. Аж ось iз димаря одної хати клубами посунув дим i пішов хмарою по небу i разом iз димом вилетiла вiдьма...      То Солоха з торбою за плечима. Вона починає збирати зiрки в торбу. Їй назустрiчСценарій виховної години : "Ми-громадяни України"


Мета: Формування громадянина патріота України;

Виховувати в учнів повагу до Конституції України, державних символів, свідоме ставлення до обов'язків людини 


Скоро, скоро на поріг прийде свято – НОВИЙ РІК!
Мета. Розширювати знання учнів про традиції зустрічі Нового року. Розвивати вміння весело і цікаво проводити свято, згуртувати колектив. Виховувати дружні стосунки між учнями.
Обладнання. Для ігор м’яч та 2 апельсини, подарунки для дітей, фонограми пісень, програвач МР3.                          День друзів природи

Мета. Поглибити знання дітей про неповторність довкілля, розвивати бережне ставлення до нього, виховувати бажання захищати і примножувати його.
Обладнання: кросворди, засоби для виготовлення годівниць, малюнки дітей про природу, призи-нагороди.

Скоро, скоро на поріг прийде свято – НОВИЙ РІК!
Мета. Розширювати знання учнів про традиції зустрічі Нового року. Розвивати вміння весело і цікаво проводити свято, згуртувати колектив. Виховувати дружні стосунки між учнями.
Обладнання. Для ігор м’яч та 2 апельсини, подарунки для дітей, фонограми пісень, програвач МР3.
Сценарій новорічного свята для учнів 1—4 класів 

(Співають новорічну пісню «З Новим роком») 

Виходять дівчатка і хлопчики в українських костюмах. Посівають.

1-а дівчинка. 

З Новим роком, ...

 

1-10 11-20 ... 51-60 61-70 71-80 81-84