Новорічні конкурси для дітей та дорослих
 
На Новий рік можна влаштувати такий невеликий жарт. У кінці кімнати , де ви будете святкувати Новий рік , поставте коробку , у якій є верх , а от дна немає. Коробку можна обмотати гарною стрічкою і написати на ній "Зі святом " , а заповнити коробку потрібно конфетті. Важливо , щоб коробка була поставлена ​​на високе місце , можна навіть на шафу. Коли людина входить в кімнату і їй кажуть , що на шафі стоїть подарунок для неї , вона , природно , знімає коробку з шафи , і вся обсипається конфетті.


Новорічний конкурс « Прикрась ялинку »

Для гри знадобиться кілька клубочків стрічки , мішури , гірлянди (залежно від того , скільки буде гравців). Ялинками в цьому випадку будуть виступати жінки =). Жінки в одній руці тримають по одному початку стрічки або гірлянди , а чоловіки не торкаючись руками , губами беруть один кінець і обмотують гірляндою свою даму . Переможцем стане та пара, у кого " ​​ялинка " вийде гарнішою і нарядною , або у кого вийде швидше .

Новорічний конкурс " Булавки "

Для цієї новорічної забави потрібно кілька пар , бажано сімейних пар. Обом парам потрібно зав'язати очі , після чого взяти по п'ять шпильок , і приколоти їм на одяг. Тепер починається конкурс : виграє та пара, яка першою збере з одягу один одного всі шпильки . Все це відбувається під повільну і романтичну музику. Але в підсумку виграє та пара , яка перша зрозуміє , у чому підступ , а полягає цей підступ у тому , що, припустимо , на одяг дівчат , як і говорилося , прикололи по п'ять шпильок , а от на одязі хлопців - по чотири . Перед тим , як учасники конкурсу зрозуміють сенс обману , вони будуть довго обмацувати тіло другій половинці в пошуках п'ятої шпильки, що загубилась. З боку глядачів це виглядає досить цікаво.


Новорічний конкурс " Рукавиці і гудзики "

Викликається кілька пар. Гравцям -чоловікам видаються товсті зимові рукавиці. Їх завдання - якнайшвидше застебнути більшу кількість гудзиків на сорочці або халаті , який надягає поверх одягу їх партнерки по грі.

Конкурс новорічних побажань

Запрошуємо 5 учасників , кожен повинен назвати по черзі одне новорічне побажання .Хто задумається більше , ніж на п'ять секунд , той і програв.


Пісні

У капелюсі знаходяться маленькі шматочки паперу , на яких написано одне слово ( ялинка , бурулька , Дід Мороз , мороз і т.д.) Кожен по черзі дістає записки з капелюха і виконує пісню - обов'язково новорічну або зимову , в якій зустрічається слово , написане на його листочку !

Новорічний конкурс " Смішинка "

Кожен гравець отримує якесь ім'я , скажімо , хлопавка , льодяник , бурулька , гірлянда , голочка , ліхтарик , замет ... Ведучий обходить всіх по колу і задає різні питання : - Хто ти ? - Хлопушка . - А яке сьогодні свято ? - Льодяник . - А що це у тебе ( показуючи на ніс) ? - Бурулька . - А що капає з бурульки ? - Гірлянда ... Кожен учасник повинен відповідати на будь-які питання своїм " ім'ям", при цьому "ім'я" можна змінювати відповідним чином.Відповідаючі на питання не повинні сміятися. Хто засміється - вибуває з гри і віддає свій фант. Потім проводиться розіграш завдань для фантів .

Маска , я тебе знаю

Ведучий одягає маску гравцеві . Гравець задає різні питання на які отримує відповіді - підказки : - Ця тварина ? - Ні . - Людина ? - Ні . - Птах ? - Так! - Домашня ? - Так / ні . - Вона кудкудакає ? - Ні . - Крякав ? - Так! - Це качка ! Тому, хто відгадав,  як приз вручається і сама маска.

Конкурс віршів

Можна підготувати заздалегідь картки з римами майбутнього новорічного привітання ( тосту ) і роздати їх гостям ( включаючи дітей шкільного віку) на початку вечора . Варіанти рим: дід - років ніс - мороз рік - йде третє - тисячоліття календар - січень Підсумки конкурсу підводяться за столом, або при врученні подарунків.

Новий новорічний конкурс "Сніжний ком"

Викуп новорічних призів з мішка Діда Мороза можна обставити таким чином. По колу і дорослі і діти передають спеціально підготовлений " сніговий ком" - з вати , або білої тканини. "Ком " передають і Дід ​​Мороз примовляє: Снігову кулю ми всі катаємо , До " п'яти " ми всі рахуємо - Раз , два , три , чотири , п'ять - Тобі пісню заспівать . Або: А тобі вірші читать . Або: Тобі танець станцювать . Або: Тобі загадку загадать ... Хто викупив приз виходить з кола , а гра продовжується далі .

Новорічний конкурс " Ялинки бувають "

Прикрасили ми ялиночку різними іграшками , а в лісі ялинки різні ростуть , і широкі , і низькі , високі , тонкі. От якщо я скажу "високі" - піднімайте руки вгору. "Низькі " - присідайте і руки опускайте . " Широкі " - робіть коло ширше. " Тонкі " - робіть коло вже . А тепер пограємо! (Ведучий грає , намагаючись заплутати дітей)

Новорічний конкурс " Телеграма Дідові Морозу"

Хлопців просять назвати 13 прикметників: " товстий " , " рудий " , "гарячий" , " голодний " , " млявий " , "брудний" ... Коли всі прикметники записані , провідний дістає текст телеграми , і вставляє в нього відсутні прикметники за списком. Текст телеграми : "... Дідусь Мороз! Все ... діти з нетерпінням очікують твого ... приходу . Новий рік це самий ... свято в році. Ми будемо співати для тебе ... пісні , танцювати ... танці ! Нарешті настане ... Новий Рік ! Як не хочеться говорити про ... навчанні. Ми обіцяємо , що будемо отримувати тільки ... оцінки . Так що , відкривай скоріше свій ... мішок і вручай нам ... подарунки . З повагою до тебе ... хлопчаки і ... дівчатка! "

Новорічний конкурс "Танці з кулькою "

Кожній парі дають по кульці . Вони ставлять кульку між собою і , утримавши тілом , танцюють один з одним. При цьому руками чіпати кульку заборонено . Дуже весело і забавно буде використовувати для цього конкурсу музичні уривки різних стилів і темпів .Краще почати з повільного танцю , для учасників це здасться легко , але найсмішніше попереду -рок- н- рол , ламбада , полька , народні танці , ось це буде справжнє випробування .

Новорічний конкурс " Хто останній ? "

Потрібно 5-6 учасників і чарок на одну менше , ніж гравців , а також випивка. Гості стають навколо столу , на якому стоять чарки . Включають музику , гості починають бігати навколо столу , при виключенні - учасники хапаються за чарки і випивають вміст до дна. Хто залишився без чарки , той вибуває . І так далі . Найголовніше , щоб чарок було завжди менше , ніж гравців . Переможець буде один з двох, що залишилися , хто вип'є останню чарку .

Простий і забавний новорічний конкурс " Мордочки "

Дід Мороз просить учасників конкурсу надіти на ніс порожній сірникову коробку. Потрібно , виключно за допомогою міміки , не допомагаючи руками , зняти коробок .


Новорічний конкурс " Приз від Діда Мороза"

Два учасники стоять один проти одного - перед ними на стільці лежить приз. Дід Мороз рахує : раз , два , три ... ста , раз , два , три ... надцять і т.д. Перемагає той , хто виявиться уважніше і першим візьме приз , коли Дід Мороз скаже - три.

Новорічний конкурс " Чарівний мішок Діда Мороза"

Всі учасники стають у коло. Дід Мороз знаходиться в центрі. У нього в руках мішок. Вміст мішка відомий лише йому . У мішку найрізноманітніші речі. Це можуть бути труси , панами, бюстгальтери і т.д. Все що завгодно , головне що б вони були смішними і гігантських розмірів. Включається музика , всі починають рухатися по колу. Дід Мороз віддає мішок  комусь з учасників . Той має швидше позбутися від нього , передати його комусь , оскільки у разі , якщо музика зупинитися і він виявиться з ним , то він програв . Далі слід покарання . У даному випадку воно таке - Дід Мороз розв'язує мішок , і програв, не дивлячись, витягує звідти перший-ліпший предмет . Потім під гомеричний сміх присутніх надягає цей предмет на себе - поверх одягу . Після цього все триває . Переможений гість танцює в новому вбранні . Музика знову зупиняється і тепер наступний учасник , у якого виявився мішок в цей час , приміряє новий костюм.

Новорічний конкурс "Комплімент Снігуроньці "

Дід Мороз запрошує для участі в конкурсі чоловіків. Дід Мороз повинен покласти сірник на вії чоловіку , а той, у свою чергу , повинен говорити компліменти Снігуроньці . Хто більше скаже компліментів , доти поки не впаде сірник , той і перемагає.

Новорічний конкурс "Конкурс з келихами "

Гості на швидкість оббігають святковий стіл , тримаючи зубами келих за ніжку. Чим довший ніжка келиха , тим краще. Хто оббіг швидше за всіх і не розлив вмісту - переможець.

Новорічний конкурс " Мотальщики "

До талії 3 дівчат прив'язують стрічки. Дівчата намотують стрічки собі на талії. Чоловіки - учасники повинні на швидкість перекрутити стрічки собі на талію ... Хто швидше і акуратніше - перемагає , і заслуговує поцілунок дівчини.
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Новорічні конкурси для дітей та дорослих", із категорії "Сценарії", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід