Новорічні курси та ігри
 

Новорічні  конкурси та ігри. 


Усі конкурси мають продуманий жартівливий конферанс із елементами імпровізації. Гарантується невимушена атмосфера свята за умови, що колектив завжди складається із глядачів та учасників. Музична програма складається з відомих композицій різних стилів. А якщо зібратися всім колективом і виплеснути свої мрії? Зробити так, щоб казка ожила! Переможці конкурсів нагороджуються жартівливими грамотами й призами.

Асоціації
Ведучий виходить із кімнати, а ті, хто залишається, домовляються, хто буде загаданий. Потім ведучий намагається вгадати людину, за її абстрактним описом. Ведучий задає навідні запитання. Наприклад: "Якби ця людина була... хмарою (деревом, мавпою, вішалкою, Снігуркою), то як би вона виглядала (бігала, літала, грала у хокей?)". Необхідно порівняти й вгадати. 


Це була моя кулька! 
Для конкурсу потрібні двоє учасників. Їм дають по одній надувній новорічній кульці, яку ведучий прив'язує до лівої ноги кожного учасника. По команді ведучого учасники намагаються правою ногою роздавити кульку супротивника. Рекомендується грати у домашньому взутті або кросівках (учасники в кирзових чоботах або на шпильках до конкурсу не допускаються). Виграє той, хто швидше проб"є кульку суперника ногою.


Танці на газеті
Парам видаються газети. Потрібно танцювати не сходячи з неї. По мірі вибування пар газета складається. Як правило закінчується танцем однієї пари, швидше за все чоловіком з жінкою на руках і на пальці однієї ноги.

 

«Почепи ніс сніговікові»

До гри запрошують усіх бажаючих. До залу вцносять дошку із закріпленим на ній аркушем ватману, на якому намальований усміхнений сніговик без носа, та ніс-морквинку, вирізаний із пінопласту або поролону. Ніс проколюють шпилькою. Кожному учасникові гри зав'язують очі, дають ніс-морквинку і відводять від дошки з аркушем на десять кроків. Гравець має прилаштувати ніс намальованому сніговікові. Виграє той, хто виявиться найвлучнішим.

 

                                     "Найкращі Дід Мороз та Снігуронька"  
До участі у конкурсі запрошують усіх бажаючих. До залу вносять костюми Діда Мороза та Снігуроньки. Учасники розбиваються на пари (хлопчик та дівчинка). Парам роздають маленькі листівки із новорічними привітаннями. Пари, одягнувшись у костюми, мають зіграти ролі Діда Мороза та Снігуроньки і привітати усіх із Новим роком. Виступ може відбутися у жартівливій, ліричній або урочистій формі (на вибір учасників). На підготовку парам відводиться по 2—3 хвилини. 

Новорічний конкурс «Алфавіт»

Діда Мороз пропонує зіграти в алфавіт. Він називає першу букву — А, і перший гравець повинен придумати фразу, пов'язану з Новорічним привітанням, яка починається на букву А, наприклад, каже: «Айболить передає всім свої вітання!».

Другий гравець говорить на букву Б: «Будьте щасливі» і так далі по алфавіту, при цьому кожному гравцеві, придумав фразу, видається сувенір. Стає дуже смішно, коли алфавіт доходить до букв, Ж, П, И, Ь.

Конкурс новорічних побажань

Запрошуємо 5 учасників, кожен повинен назвати по черзі одне новорічна побажання. Хто замислиться більше, ніж на п'ять секунд, той і програв.

Пісні

У капелюсі перебувають маленькі шматочки паперу, на яких написано одного слово (ялинка, бурулька, Дід Мороз, мороз і т.д.) Кожен по черзі дістає записки з капелюха і виконує пісню — обов'язково новорічну або зимову, в якій зустрічається слово, написане на його листочку!

Новорічний конкурс «Смішинка»

Кожен гравець отримує яке-небудь ім'я, скажімо, хлопавка, льодяник, бурулька, гірлянда, голочка, ліхтарик, замет ... Ведучий обходить всіх по колу і задає різні питання: — Хто ти? — Хлопавка. — А яке сьогодні свято? — Льодяник. — А що це у тебе (показуючи на ніс)? — Бурулька. — А що капає з бурульки? — Гірлянда ... Кожен учасник повинен відповідати на будь-які питання своїм «іменем», при цьому «ім'я» можна схиляти відповідним чином. Відповідальні на питання не повинні сміятися. Хто засміється — вибуває з гри і віддає свій фант. Потім проводиться розіграш завдань для фантів.

Конкурс віршів

Можна підготувати заздалегідь картки з римами майбутнього новорічного поздоровлення (тосту) і роздати їх гостям на початку вечора.Варіанти рим: дід — років ніс — мороз рік — йде треті — тисячоліття календар — січень Підсумки конкурсу підбиваються в кінці свята.

Новий новорічний конкурс «Снігова куля»

Викуп новорічних призів з мішка Діда Мороза можна обставити таким чином. По колу і дорослі і діти передають спеціально підготовлений «сніговий ком» — з вати, або білої тканини. «Ком» передають і Дід Мороз примовляє: Снігова куля ми всі катаємо, До «п'яти» ми всі вважаємо — Раз, два, три, чотири, п'ять — Тобі пісню виконувати. Або: А тобі вірші читати. Або: Тобі танець станцювати. Або: Тобі загадку загадати ... Викупив приз виходить з кола, а гра продовжується далі.

Новорічний конкурс «Ялинки бувають»

Прикрасили ми ялинку різними іграшками, а в лісі ялинки різні ростуть, і широкі, і низькі, високі, тонкі. От якщо я скажу «високі» — піднімайте руки вгору. «Низькі» — присідайте і руки опускайте. «Широкі» — робіть коло ширше. «Тонкі» — робіть коло вже. А тепер пограємо! (Ведучий грає, намагаючись заплутати дітей)

 

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Новорічні курси та ігри", із категорії "Сценарії", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід