Сценарій до дня Святого Валентина
 

Мета: поглибити знання учнів про історію виникнення свята; сприяти вихованню в учнів почуття кохання, вірності, шляхетності у стосунках.

Обладнання: квіти, повітряні кульки, листівки-валентинки, різнокольорові стіки у формі сердець, капелюх.

Перебіг заходу

1-й ведучий. І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні.

2-й ведучий. Тож вечір наш присвячений коханню. Саме йому, коханню!

3-й ведучий. Неспокійному і спокійному!

4-й ведучий. Підступному і відданому!

5-й ведучий. Нерозділеному і взаємному!

6-й ведучий. Гіркому і солодкому!

Ведучі (разом). Вічному коханню!

1-й ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі, ровесники, шановні вчителі!

2-й ведучий. Вітаємо вас, наші красуні, наші Джульетти і Дульсінеї!

3-й ведучий. Сьогодні, у День Святого Валентина, запрошуємо на свято всіх закоханих.

4-й ведучий. Допускаються на свято й ті, чиї серця ще не вразила стріла Амура і які тільки в мріях бачать своїх майбутніх принцес та лицарів.

5-й ведучий. Бо немає такої людини, яку б обминуло це велике і всесильне почуття.

6-й ведучий. Бо воно приходить у юності й живе у серці до глибокої старості, оскільки, як сказав поет, «любви все возрасты покорны».

1-й ведучий. Кохання окрилює, кличе на подвиги, надихає на творчість. Ми народжуємося для кохання. Кохання — зовсім не вогонь (часто так його визначають), кохання — це повітря. Без нього важко дихати, а з ним дихається легко.

2-й ведучий. Кохання — це поезія і сонце життя! Мабуть, немає жодного письменника, поета, який би не оспівував це прекрасне по­чуття.

3-й ведучийЗа окном не весна, а холодный февраль,
Но душе очень хочеться чуда.
Надеваем мы длинные платья, как встарь,
Ожидаем любви ниоткуда.
В этот день покровитель любви — Валентин —
Наполняет серца своим светом.
Целый год будет виться любви серпантин,
Целый год будем помнить об этом.
Пусть глаза засияют ответным огнем —
И огонь этот пусть не погаснет.
Ах, Святой Валентин, что мы знаем о нем?
Подарил ты нам праздник прекрасный.

Учні танцюють вальс.

4-й ведучий. День Святого Валентина має й іншу назву — День закоханих. Звідки пішла ця назва, нам розповість легенда.

Лунає лірична музика.

5-й ведучий. Історія оповідає, що у третьому столітті нашої ери у Римі жив молодий священик Валентин. Окрім релігійної практики, він займався тим, що вчив і лікував людей. Швидко линула про нього слава. Одного разу тюремний наглядач привів до нього доньку, сліпу від народження, сподіваючися, що силою своєї віри і знань священик зможе зцілити її. Валентин із першого погляду закохався в дівчину, розпочав лікування, але нічого не допомагало.

6-й ведучий. У цей час римський імператор видав указ, який забороняв чоловікам одружуватися, адже їх обов’язок — бути хоробрими воїнами. Молодий єпископ Валентин, порушуючи імператорський указ, таємно вінчав закоханих, за що його було кинуто до в’язниці. Коли тюремник дізнався, що Валентин потрапив за ґрати і його мають незабаром стратити, то бідолашний батько хотів покінчити життя самогубством, адже дочка мала довіку залишитися незрячою.

5-й ведучий. Священик мужньо сприйняв звістку про неминучу смерть і за день до страти попросив чорнило, перо й папір, написав останнього зворушливого і ніжного листа Юлії (саме так звали дівчину) і вклав разом із ним у конверт квітку жовтого крокусу, передавши листа саме 14 лютого. У цей день, 14 лютого 270 року, Валентина спалили.

6-й ведучий. Сумний батько повертався додому, а на порозі його чекала донька. Тюремник мовчки віддав листа дівчині. Вона розгорнула його і в середині знайшла квітку Записка закінчувалася словами: «Від твого Валентина». Дівчина поклала квітку на долоню і... раптом побачила її прекрасні прощальні кольори. Вона стала зрячою! Сталося це із присмаком великої втрати.

5-й ведучий

Любов підносить серце над землею
І робить дивовижні чудеса.
Стає людина зовсім інша з нею,
Тоді в її душі живе краса.
Тоді в душі троянда розцвітає,
Співає у душі тоді весна!
Любов людська велику силу має,
Зцілити може й оживить вона.

6-й ведучий. Минули століття... Валентина за його добрі справи зарахували до лику святих.

496-го року Римський Папа Геласіус оголосив цю дату Днем Святого Валентина.

5-й ведучий. 14 лютого закохані всього світу святкують День Святого Валентина. Цього дня розкривають одне одному свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи. У передсвяткові дні ви можете не вагаючись, сміливо освідчуватися в коханні. Нерішучі можуть скористатися валентинкою чи іграшкою у вигляді сердечка.

За повір’ям, у ніч на 14 лютого Святий Валентин сходить на землю і дослухається до розбитих сердець.

1-й ведучий. А чи вміємо ми кохати? Чи спроможні витримати цей важкий і солодкий тягар? Зараз перевіримо, провівши святкову конкурсну програму. На нашому вечорі ми оберемо найромантичнішу пару — Валентина і Валентину. За це звання можуть змагатися всі охочі — змагатися своєю активністю, неповторністю, закоханістю, уважним ставленням до своєї половинки. (Охочі підіймаються на сцену.)

Звичай обирати пару в день закоханих виник 120 років тому, коли дівчата складали папірці зі своїми іменами до капелюха, а хлопці по черзі їх звідти витягали. Такий жереб вирішував, кому з ким дружити. Отже, я запрошую учасників таким способом сформувати пари.

 

1 Конкурс «Обери половинку»

Дівчата записують на аркушах свої імена та залишають ці записки у капелюсі. Хлопці витягують по одному аркушу. Утворюються пари.

2-й ведучий. Сподіваюся, ніхто з вас не скаже: «Я не хочу кохання». Кохання хочуть усі, і це так природно, як зелена трава весною.

Кохання... Про нього мріють, його очікують. І ось воно прийшло до вас. Таке ніжне, загадкове...

 

2 Конкурс «Знайомство»

3-й ведучий. Умови конкурсу: станьте навпроти. Уважно подивіться одне на одного. А тепер поверніться спинами й дайте відповіді на запитання.

Запитання конкурсу:

·  Якого кольору очі у твоєї половинки?

·  У чому зодягнена (-ий), колір одягу твоєї половинки?

·  Чи є годинник на руці у твоєї половинки?

·  Якого кольору волосся? Яка зачіска?

·  Чи є каблучка, сережки у твоєї половинки?

 

3 Конкурс «Дивовижне почуття – кохання»

4-й ведучий. Найкраще про кохання говорять поети. Тож кожній парі надаємо можливість спробувати свої сили в поетичних змаганнях. Продовжте вислів «У День Святого Валентина бачу дивну я картину…»

Через 5 хв учасники зачитують вірші, оцінюється оригінальність освідчення.

Виконання учнями пісні С. Вакарчука «Дякую тобі».

 

4 Конкурс «Скажіть їй про свої почуття»

5-й ведучий. Хлопці, говорячи компліменти своїй коханій, ви освідчуєтеся у коханні. Тож переможе у конкурсі той, хто кохає найсильніше і скаже найбільше компліментів.

 

5 Конкурс «Скажіть йому про свої почуття»

6-й ведучий. А зараз конкурс для дівчат. Потрібно на сердечку написати якомога більше гарних слів коханому та озвучити їх.

 

6 Конкурс «Романтичний танок»

1-й ведучий. Ваше завдання затанцювати так, як ще ніколи не танцювали. Танці упродовж лише 5 хвилин — і ми обираємо найкращу пару!

2-й ведучий. На цьому наша конкурсна програма завершується. Переможцями стали___ ___________________________________________________________.

3-й ведучий. Вечір закінчується, але свято у ваших серцях триває. Ми хочемо, щоб сьогодні прозвучало не одне зізнання в коханні, може навіть привселюдно. Нехай ваша душа завжди буде зігрітою чиєюсь любов’ю, теплом і ласкою.

4-й ведучий. Зігрійте і ви когось любов’ю, турботою, адже кохання не просто почуття — це сенс нашого життя. Нехай любов і краса супроводжують його.

5-й ведучий. День Святого Валентина — це день, коли заборонено сумувати.

6-й ведучий. Тож запрошуємо всіх на танцювальний майданчик!

Святкова дискотека.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Сценарій до дня Святого Валентина", із категорії "Сценарії", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід