Сценарій "Містер школи"
 
 Сценарій "Містер школи"
 
   Вед. Доброго дня, дорогі друзі! Сьогодні ми зібралися в цьому залі, аби обрати найрозумнішого, найсильнішого, найспритнішого і взагалі най, най, най ... містера школи. Нещодавно, як ви знаєте, ми відсвяткували день збройних сил України. І перш, ніж розпочати наше шоу, я хочу привітати наших чудових, сильних, спритних — наших юнаків. І побажати вам всього — всього — всього. 

  Вед. Ну що ж, а тепер ми запрошуємо до конкурсу наших лицарів. Зустрічайте! Отже,

№ 1  
№ 2  
№ 3  
№ 4 
№ 5  
№ 6  

Ми познайомилися з конкурсантами, але який конкурс без журі. Сьогодні в журі лише жінки. Вітайте.

Вчитель української мови та літератури –  
Бібліотекар школи –  
Секретар школи –  

 
  Вед. Що ж, хлопці, перший конкурс. Ми запропонували нашим учасникам підготувати розповідь "Яким я уявляю себе через 10 років”. Отже, починаємо. Ні пуху вам, ні пера ! Найвища оцінка — 5 балів.
 

  Вед. Перше випробування вже завершилося, оцінки виставили. Я бачу, всі в гарному настрої, отож продовжуємо. Наш наступний конкурс «Ситуація». Оцінюється 4 балами. Я запропоную вам різні життєві ситуації, з яких треба вийти з гідністю і проявити себе джентльменом.
СИТУАЦІЇ

· Що ти найбільше цінуєш в житті? І чому?

· Уявіть, що ви йдете з своєю дівчиною, по дорозі причепився інший юнак. Ваші дії?

· Уяви, ти закоханий у двох дівчат і вони до того ж найкращі подруги. Як вчиниш?

· Ти ідеш в автобусі, і заходить красива дівчина, в яку ти з першого погляду закохуєшся. Що ти зробиш аби привернути її увагу, а можливо, і закохати її в себе?

· А чи хотів би ти мати гарем? І чому?

· Які дівчата тобі подобаються ?

· Як ти вважаєш, хто і що повинен робити по господарству? 

  Вед. Після цього конкурсу ми побачили, що наші хлопці в кишеню за словом не лізуть. Але як вважає журі?

Вед. Ми переконалися, що в наші конкурсанти вміють все, або ... майже все.

 А наступний конкурс – спортивний. Нашим молодим людям на вибір пропонуються такі спортивні знаряддя: тенісна ракетка і м’ячик, футбольний м’яч, гиря (16 кг), скакалка, обруч, шостому учаснику доведеться проявити свої здібності, без спортивного знаряддя. Покажіть, на що ви здатні. Але для початку ми проведемо своєрідне жеребкування. Перший, хто дає правильну відповідь на питання, обирає знаряддя першим. Другий – другим і т.д. Увага, журі слідкує за тим, хто першим підніме руку.
 
ПИТАННЯ

1. Назвіть бога війни у давніх римлян (Марс)

2. Скажіть французькою "гарно складений пучок квітів” (букет).

3. Назвіть найближче до землі небесне тіло (Місяць)

4. Ім’ям якого відомого футболіста названо каву ? (Пеле) 

5. Продовжіть прислів’я "Що посієш, те й ...” (пожнеш)

Вед. Що ж ми бачимо, що наші хлопці не тільки розумні, вміють гарно висловлюватися але сильні, витривалі та винахідливі.

Вед. Ще з давніх-давен чоловіки, лицарі читали вірші, співали серенади, складали романси своїм коханим. І напевно дехто з вас також уже освідчився своїй дівчині. Отож до вашої уваги про­понується конкурс «Освідчення в коханні».

Подивіться, вони справжні лицарі, які вміють не тільки справно захищати дівчат, але й красномовно освідчуватися. Ну що ж, надаємо слово нашим учасникам.
 
Слово знову надається журі. Але пам'ятайте, максимальна оцінка за цей конкурс — 5 балів. А ви, шановні глядачі та болільники, зараз маєте можливість обрати містера глядацьких симпатій. 

Поки журі підбиває підсумки конкурсу а ви голосуєте, оголошую музичну паузу.

 Номінації:

· Містер "Витривалість”
· Містер "Стиль”
· Містер "Винахідливість”
· Містер "Артистизм”
· Містер "Ерудит”
· Містер "Глядацьких симпатій”
· Містер школи

 Вед. Дякуємо вам, хлопці, за участь, а вам, глядачі, за підтримку! До побачення! До нових зустрічей!
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Сценарій "Містер школи"", із категорії "Сценарії", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід