Сценарії проведення новорічного свята 2013
 
Сценарії проведення новорічного свята 2012. 
Саме банальне, що можна зробити в новорічну ніч, це напитися і заснути, з тим щоб на ранок 1-го січня нічого не пам'ятати. Ми ж радимо вам скористатися одним із сценаріїв Нового року - і це свято стане для вас незабутнім. 

СЦЕНАРІЙ НОВОРІЧНОГО СВЯТА: КОМАНДА ДІТЕЙ ТА КОМАНДА БАТЬКІВ 

Настання Нового року - самий радісний момент. Ми за тижні, а то й місяці готуємося до його святкування. Але для того, щоб він вийшов просто чудовим, недостатньо тільки майстерно приготованого столу, шикарного наряду і святково прибрано приміщення. Потрібно, щоб ще було і весело. А для цього я хочу запропонувати невеликий сценарій святкування Нового року, який підійде як для дорослих, так і для дітей. 
 Ви повинні зараннее підготувати: 12 паличок і 12 метелочек (невеликі аплікації, як емблемкі), 20 невеликих саморобних конвертів (ви заготавліваете стільки аплікацій та конвертів, скільки буде учасників), снігові кульки 50-100 штук (їх просто накатать з вати), 10 елочек (аплікаціі, які ми будемо давати за переможне очко), газети, повітряні кульки, конфеті, призи. 
Треба всіх гостей розділити на 2 команди, щоб нікому не було прикро ділитися таким чином: в шапці лежать конвертик, в яких знаходяться аплікації палок і метелок (порівну ялинок і палок, а конвертів стільки, скільки людей). Поочереді виймає з шапки конвертик. Якщо дісталася палиця, то ви в команді "Ялинки-палки", якщо дісталася "незабаром", то ви в команді "Ялинки-метелкі". Можна булавкой прикріпити аплікацію на кофточку. 

Конкурс 1. "Сніговий ком" 

У цьому конкурсі беруть участь усі присутні. Провідний включає веселу музику і всі починають кідаться один в одного сніжки, які зробили з вати. Але як провідний виключіт музику, всі починають збирати сніжки. Чия команда насобірает більше, та й отримає 1 "ялинку". Дайте дітям і дорослим трохи поозорнічать, не кваптеся вимкнути магнітофон. 

А ось тепер треба трохи відпочити. Для цього у другому конкурсі ми будемо співати. Цей конкурс всі знають. Він так і називається "перепевка". Починає виграла команда. Вони співають декілька рядків з пісні, в якій йдеться про Новому році або ялиночці або просто про зиму. Наприклад: 1 команда: "зима - холоду, самотні будинку", 2 команда: "в лесу родилась елочка", знову перша: "Новий рік до нас йде, що він нам принесе". Так по черзі, поки не вичерпаються всі пісні. 

Яка команда не зможе на протязі 30 секунд здивувати своїм співом, та й програла. А хто виграв - отримує "ялинку". 

Конкурс 2 

Ну звичайно ж, ні одна ялинка не обходиться без загадок і шарад. Провідний поочереді задає питання та загадки командам на будь-які теми, що не обов'язково за темою Нового року. Хто відповість більше, той і переможе. 

1. Часом ношу на голові своїй дві пари чудових вух. 
Одну з цих пар ношу завжди, іншу рідше - тільки в холоду. (шапка - ушанка) 

2. Білими-білими нитками шіт, він спочатку йде і лежить, 
Ну а потім він тече, щоб потім слідом безслідно зникнути зовсім. (сніг) 

3. Щоб побачити ці кіночудеса, потрібно з вечора улечься на ліжко -- 
І, закривши сліпающіеся очі, їх - до самого ранку - не розкривати ... (сни) 

4. Він всередині - морозний, він всередині - моторний. 
Може в ньому зберігатися безліч речей. 
Для кастрюлек, банок, плошек - він просторий. 
Тісний - для костюмів, парасольок, плащі. (холодильник) 

Питання на кмітливість: 

1. Курка стоїть на двох ногах і важить 3 кг, якщо вона стане на одну ногу, скільки вона буде важити. (3 кг). 

2. Як звати батька Татьни Михайлівни Ларіної? (Михайло). 

3. Летіли качки; одна попереду і дві позаду, одна позаду й дві попереду, одна між двома і три в ряд. Скільки всього летело качок? (Всього летело 3 качки, одна за одною.) 

4. Чи може страус назвати себе птицею? (Не може, він не вміє говорити.) 

Конкурс 4. 

Ну що, відпочили? Може, потанцуем? А танцювати будуть всі. Просто треба розділитися по парам, природно, кожна пара складається з 2 осіб однієї і тієї ж команди. Але танок буде нелегким. Провідний кладе під ноги кожної пари газету. А тепер музика. Всі мають танцювати, не заступився за краю газети. 

А тепер ускладнити завдання, свернем газетку навпіл і нехай всі пари продовжують танцювати, стоячи на своїх газетах. Ускладнює завдання кожен раз, сладивая газету, поки не залишиться 1 пара, яка зможе утриматися на вже малюсеньком кусочке газети. 

Конкурс 5 

Цей конкурс є дуже простим. Треба лише придумати продовження рядка, звичайно ж, щоб вам було смішно і в риму. Наприклад: Варто в кутку пухнаста красуня ..., ви повинні придумати закінчення. Це легко - Стоіт в кутку пухнаста красуня ... того гляди, зараз завалами. 

Пропозиції командам дати однакові, подивимося, в кого вийде цікавіше. Можна продовжити не однієї рядок, а придумати стішок. А також до однієї рядку можна вигадати кілька закінчень. Головне - є початок. 

1. Після Новорічної ночі ... (ранок було тяжким дуже) 

2. До нас приїхав Дід Мороз ....( та подарунки всю відвіз) 

3. Ми подарунків чекали ... (зі Снігуронькою побилися) 

4. Куранти б'ють 12 разів ... 

5. Ми ялинку дружно народила ... 

6. Від снігу всі білим - біло ... 

Провідний дає командам листи з написаними рядками і 10 хвилин часу. Команди дружно придумують продовження. Після представники команд по черзі зачитує текст, щоб можна було порівняти. У кого вийшло веселіше, той і отримує "ялинку". 

Конкурс 6. "Сюрприз" 

Це, мабуть, самий веселий і радісний конкурс. Він готується зараннее. Беремо самі звичайні повітряні кульки. На бумажках пишемо завдання. Завдання можуть бути різні. 

Наприклад; 

1. Відтворено бій Курантов в Новорічну ніч. 

2. Встаньте на стілець і оповестіте весь білий світ про те, що до нас їде Дід Мороз. 

3. Спойте Пісеньку "В лесу родилась елочка". 

4. Станцюйте рок-н-рол. 

5. Отгадайте загадку. 

6. Скуштуйте кілька часточок лимона без цукру. 

У висновку подсчітаем "ялинки" у кожної команди. І як завжди - перемогла дружба.

За матеріалами сайту http://inewyear.com.ua
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Сценарії проведення новорічного свята 2013", із категорії "Сценарії", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід