Товари для рукоділля
 

(ЦИНДУК О.М.) ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ 10-11 КЛАС. ЗОШИТ-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ТЕМАТИЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ: ПОСІБНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 Автор: Циндук О.М.
Видавництво: Кам'янець-Подільський: Аксіома
Рік видання: 2008
Кількість сторінок: 34
Мова: українська
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 10.5 Mb

Посібник призначений для підготовки та проведення тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 10-11 класів, у яких вивчається курс "Основи економіки", згідно з навчальною програмою за редакцією І.Ф. Радіонової (70 або 35 годин).

Матеріали зошита містять докладні відповіді до завдань 8 практикумів і 7 тематичних атестацій по 4 варіанти у кожній (для класів суспільно-гуманітарного профілю), і 5 тематичних атестацій (для загальноосвітніх навчальних закладів інших профілів), призначених для якіснішої підготовки до тематичних атестацій.

 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "(ЦИНДУК О.М.) ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ 10-11 КЛАС. ЗОШИТ-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ТЕМАТИЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ: ПОСІБНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід