(ЦИНДУК О.М.) ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ 10-11 КЛАС. ЗОШИТ-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ТЕМАТИЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ: ПОСІБНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ
 Автор: Циндук О.М.
Видавництво: Кам'янець-Подільський: Аксіома
Рік видання: 2008
Кількість сторінок: 34
Мова: українська
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 10.5 Mb

Посібник призначений для підготовки та проведення тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 10-11 класів, у яких вивчається курс "Основи економіки", згідно з навчальною програмою за редакцією І.Ф. Радіонової (70 або 35 годин).

Матеріали зошита містять докладні відповіді до завдань 8 практикумів і 7 тематичних атестацій по 4 варіанти у кожній (для класів суспільно-гуманітарного профілю), і 5 тематичних атестацій (для загальноосвітніх навчальних закладів інших профілів), призначених для якіснішої підготовки до тематичних атестацій.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "(ЦИНДУК О.М.) ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ 10-11 КЛАС. ЗОШИТ-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ТЕМАТИЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ: ПОСІБНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ", із категорії "Економіка", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід