(МЕДЕЛЯЄВ В.М.) ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ 10-11 КЛАС. РОЗРОБКИ УРОКІВ
 Автор: Меделяєв В.М.
Видавництво: Х.: Весна 
Рік видання: 2008
Кількість сторінок: 128
Мова: українська 
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 20.9 Mb

Даний посібник розроблений відповідно до програми курсу «Основи економіки» за редакцією Л. П. Крупської, затвердженої МОН України.

Посібник містить календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків з економіки для 10-11 класів, економічні дидактичні ігри, різноманітні завдання-практикуми, які допоможуть учителю спланувати роботу на уроці й провести цікаві, змістовні уроки. Робота на уроці побудована з опорою на зміст навчального посібника Меделяєв В. М. «Основи економіки. 10-11 клас» та підручника Кириленко Л. М., Крупська Л. П. «Моя економіка». У посібнику також подано ключі до завдань «Зошита для тематичного оцінювання» (Меделяєв В. М.), розробленого у форматі тестування.

Посібник призначений для вчителів основ економіки загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних навчальних закладів.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "(МЕДЕЛЯЄВ В.М.) ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ 10-11 КЛАС. РОЗРОБКИ УРОКІВ", із категорії "Економіка", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід