Товари для рукоділля
 

(МЕДЕЛЯЄВ В.М.) ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ 10-11 КЛАС. ЗОШИТ ДЛЯ ТЕМАТИЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 Автор: Меделяєв В.М.
Видавництво: Х.: Весна 
Рік видання: 2008
Кількість сторінок: 42
Мова: українська 
Формат: .pdf
Розмір: 12.4 Mb

Зошит для тематичного оцінювання з основ економіки для учнів 10-11 класів, розроблений відповідно до програми «Основи економіки (за редакцією Л. П. Крупської), затвердженої Міністерством освіти і науки України. Він містить тестові завдання, економічні задачі, творчі завдання. Тематичні роботи представлені трьома варіантами за чотирма рівнями складності. Завдання розроблено у форматі тестування. Зошит є безпосереднім доповненням до навчального посібника В. М. Меделяєва «Основи економіки. 10-11 клас».

Посібник призначений для перевірки рівня навчальних досягнень учнів середніх загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів, ВНЗ І-II рівня акредитації.

 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "(МЕДЕЛЯЄВ В.М.) ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ 10-11 КЛАС. ЗОШИТ ДЛЯ ТЕМАТИЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід