(МЕДЕЛЯЄВ В.М.) ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ 10-11 КЛАС. ЗОШИТ ДЛЯ ТЕМАТИЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ
 Автор: Меделяєв В.М.
Видавництво: Х.: Весна 
Рік видання: 2008
Кількість сторінок: 42
Мова: українська 
Формат: .pdf
Розмір: 12.4 Mb

Зошит для тематичного оцінювання з основ економіки для учнів 10-11 класів, розроблений відповідно до програми «Основи економіки (за редакцією Л. П. Крупської), затвердженої Міністерством освіти і науки України. Він містить тестові завдання, економічні задачі, творчі завдання. Тематичні роботи представлені трьома варіантами за чотирма рівнями складності. Завдання розроблено у форматі тестування. Зошит є безпосереднім доповненням до навчального посібника В. М. Меделяєва «Основи економіки. 10-11 клас».

Посібник призначений для перевірки рівня навчальних досягнень учнів середніх загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів, ВНЗ І-II рівня акредитації.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "(МЕДЕЛЯЄВ В.М.) ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ 10-11 КЛАС. ЗОШИТ ДЛЯ ТЕМАТИЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ", із категорії "Економіка", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід