Чи справді сахара була пустелею?
 

 
Сахара стала пустелею відносно нещодавно - близько 2700 років тому в результаті дуже повільної еволюції клімату. А 6000 років тому - приблизно тоді ж, коли виникла староєгипетська держава - в Сахарі росли дерева і було багато озер.

 
На жаль, ця проблема опустыневания стає актуальною у зв'язку з глобальною проблемою потепління. Прогнози із цього приводу досить песимістичні. Зокрема, опустыневание загрожує Амазонии. На цьому грунті зникають зелені легені нашої планети. На жаль, світова спільнота не могла виробити нового усеосяжного документу, сприяючого пониженню антропогенної дії на природу. Про це свідчить нульовий ефект наради керівників більшості країн світу, що відбувся в 2009 році в Копенгагені.
Цікавий факт. У пустелі Сахара одного разу - 18 лютого 1979г. - ЙШОВ СНІГ!
 
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Чи справді сахара була пустелею?", із категорії "Географія", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід