Товари для рукоділля
 

Найбільший Плаваючий готель


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 
В даний час Oasis of the Seas є рекордсменом серед плаваючих курортів, як ще називають ці кораблі.


Оазис Морея має 16 пасажирських палуб і може приймати на борт 6292 пасажири і 2165 членів екіпажа. Опис новинок, які з'явилися на судні для любителів круїзів, займає декілька сторінок.


Про різноманітність сервісів і розваг можна судити по наявності на Оазисі стіни для скелелазіння, повноцінного баскетбольного майданчика, льодового катка, величезного басейну-джакузі з виглядом на морі і природного парку з 12000 справжніми деревами і рослинами.


Торгівельний центр, вірніше, торгівельні вулиці корабля, можуть дати фору багатьом великим містам світу. Окрім цього на борту є театр, ресторани, бари, казино, тренажерний зал, spa-центр, дитячі кімнати і багато іншого. Один з барів Оазису Морея з панорамним оглядом може переміщатися вверх і вниз по трьох палубах.


Не так давно Oasis of the Seas прибув до місця свого базування до Флориди, викликавши ажиотаж навіть в тих, що бачили багато що місцевих жителів – до місця стоянки судна щодня приїжджають тисячі людей, просто щоб поглянути на нього.


Судно-рекордсмен належить круїзній компанії Royal Caribbean і починає своє перше комерційне плавання з туристами 5 грудня, відправившись зі свого базового порту у Форте-Лодердейл штату Флорида, в плавання по Карибам.
 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Найбільший Плаваючий готель", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід