Найпопулярніше місто США
 

Нью-Йорк в 2008 році відвідали 47 млн туристів, у тому числі рекордна кількість іноземців – 9,8 млн чоловік. В цілому туристи принесли місту $30 млрд. Таким чином, Нью-Йорк залишився на першому місці серед всіх американських міст по кількості туристів і витрачених ними грошей.


На сьогоднішній день кожен третій іноземець, що в'їжджає в США, відвідує Нью-Йорк. Як повідомляє NYC & Company, це стало результатом зусиль властей міста по просуванню Нью-Йорка як туристичного напряму.


У минулому році міський офіс по туризму відкрив свої представництва у ряді великих міст світу - в Мумбаї, Торонто, Сіднеї і інших. Крім того, в 2008 році прошлі різні акції, що залучають туристів, направлені на підвищення популярності окремих районів Нью-Йорка. За рік істотно розширилася готельна база. У місті з'явилося в цілому 1.800 нових номерів, і тепер загальний готельний фонд Нью-Йорка складає 75.600 кімнат.


Як повідомляє Travel.ru, не дивлячись на світову фінансову кризу, попит на послуги готелів в Нью-Йорку виріс на 2% в порівнянні з минулим роком.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Найпопулярніше місто США", із категорії "Географія", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід