Товари для рукоділля
 

Найпопулярніше місто США


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 

Нью-Йорк в 2008 році відвідали 47 млн туристів, у тому числі рекордна кількість іноземців – 9,8 млн чоловік. В цілому туристи принесли місту $30 млрд. Таким чином, Нью-Йорк залишився на першому місці серед всіх американських міст по кількості туристів і витрачених ними грошей.


На сьогоднішній день кожен третій іноземець, що в'їжджає в США, відвідує Нью-Йорк. Як повідомляє NYC & Company, це стало результатом зусиль властей міста по просуванню Нью-Йорка як туристичного напряму.


У минулому році міський офіс по туризму відкрив свої представництва у ряді великих міст світу - в Мумбаї, Торонто, Сіднеї і інших. Крім того, в 2008 році прошлі різні акції, що залучають туристів, направлені на підвищення популярності окремих районів Нью-Йорка. За рік істотно розширилася готельна база. У місті з'явилося в цілому 1.800 нових номерів, і тепер загальний готельний фонд Нью-Йорка складає 75.600 кімнат.


Як повідомляє Travel.ru, не дивлячись на світову фінансову кризу, попит на послуги готелів в Нью-Йорку виріс на 2% в порівнянні з минулим роком.

 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Найпопулярніше місто США", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід