Збірник типових тестових завдань для підготовки до ЗНО з математики (2012)
 

Автор: А. Р. Гальперіна, Ю. О. Захарійченко, О. В. Школьний
Кількість сторінок: 218
Розмір файлу: 19.8 mb
Формат файлу: .pdf

Видання містить 20 тестів для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Для більшості завдань наведено розвязання або надані вказівки до розвязання, для зручності є посилання на короткий математичний довідник. Усі тести складено згідно з чинною програмою ЗНО з математики. Специфікація запропонованих тестів відповідає специфікації тесту з математики для ЗНО 2012 року.

Видання може бути використано як на уроках, так і для позакласної роботи.

Посібник призначено для учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів і абітурієнтів; вчителів математики.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Збірник типових тестових завдань для підготовки до ЗНО з математики (2012)", із категорії "Математика", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід