Товари для рукоділля
 

Наркотики. Презентація з основ здоров'я (варіант 2)


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 Кількість слайдів: 13
Розмір файлу: 2.8 mb
 

Презентація з основ здоров'я на тему "Наркотики"

 

НАРКОТИКИ — це речовини, які викликають токсичне отруєння, психологічну і фізичну залежність організму. Вживання наркотиків створює загрозу для здоров'я людини, суспільства, призводить до скоєння правопорушень.


Речовини, які вважаються наркотиками, визначені міжнародними конвенціями від 1961, 1971, 1988 років та Національним переліком речовин, що визнаються наркотиками.


Наркотики — це такі речовини, які за трьома критеріями (медичним, соціальним, правовим) завдають величезного лиха як особі, так і суспільству в цілому. Замість назви «наркотики» використовуються терміни «наркотичні речовини», «психоактивні речовини».

 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Наркотики. Презентація з основ здоров'я (варіант 2)", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід