Розробки уроків природознавства 5 клас (Майстер-клас)
 
Назва: Розробки уроків природознавства 5 клас (Майстер-клас)
Автор: О.В. Суворова
Видавництво: Ранок
Рік видання: 2010
Кількість сторінок: 240
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 33.5 mb
Мова: українська
 
Посібник містить методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, плани-конспекти уроків природознавста у 5 класі, що складені відповідно до чинної програми. Наведено правила техніки безпеки на уроках, завдання для тематичного контролю, дидактичні матеріали, описані практичні роботи. Посібник може використовуватися у комплекті з усіма чинними підручниками. До посібника пропонується окремо виданий додаток «Календарно-тематичне планування».
 
Посібник призначений для вчителів природознавства загальноосвітніх навчальних закладів і студентів ВНЗ педагогічних спеціальностей 
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Розробки уроків природознавства 5 клас (Майстер-клас)", із категорії "Природознавство", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід