Товари для рукоділля
 

Чим близький нам Гамлет сьогодні? Твір


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 
У суспільстві були і, напевно, будуть такі люди, як Гамлет. Вони мучаться вічними проблемами, не розуміючи, чому світ так безглуздо влаштований, і хочуть змінити його. І це їхній хрест. 
 
Гамлет - це людина, що пройшла мостом часу завдовжки чотириста років, і продовжує хвилювати нас сьогодні. Він не лиходій, а чесний лицар. Він бореться за справедливість, а не мститься. Він близький нам сьогодні. Зараз не в кожному можна побачити такого Гамлета - людини, готової на вчинок. Він із тих білих ворси, що не збиваються в зграї, не зливаються з юрбою, викликаючи роздратування своєю несхожістю, приймаючи на себе удари нерозуміння. 
 
Шляхетна людина не так часто трапляється в нашому світі, де саме повітря, здається, забруднене неправдою, насильством, вульгарними словами. Епоха Гамлета - це в чомусь і наша з вами епоха. Але де той Гамлет, що може вигукнути: "Век расшатался - и скверней всего, что я рожден восстановить его!"? 
 
Люди не розуміють, що не можна думати тільки про себе. А Гамлет розуміє все це: він прекрасна, шляхетна, високоморальна людина! 
 
Він суперечливий, як "так" і "ні", як добро і зло, і водночас він тендітний, як кришталевий камінь, його легко поранити. 
 
Мені здасться, Гамлет допомагає кожному з нас заглянути в себе. Драма Шекспіра вічна, як вічні всі ті питання, якими мучиться її головний герой. 
 
Гамлет - герой усіх часів і народів, він не може вмерти, як і його епоха - Відродження, що дало нам правильні орієнтири для сьогоднішнього життя. 
Гамлет загинув, але хай живе Гамлет!
 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Чим близький нам Гамлет сьогодні? Твір", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід