Чим близький нам Гамлет сьогодні? Твір
 
У суспільстві були і, напевно, будуть такі люди, як Гамлет. Вони мучаться вічними проблемами, не розуміючи, чому світ так безглуздо влаштований, і хочуть змінити його. І це їхній хрест. 
 
Гамлет - це людина, що пройшла мостом часу завдовжки чотириста років, і продовжує хвилювати нас сьогодні. Він не лиходій, а чесний лицар. Він бореться за справедливість, а не мститься. Він близький нам сьогодні. Зараз не в кожному можна побачити такого Гамлета - людини, готової на вчинок. Він із тих білих ворси, що не збиваються в зграї, не зливаються з юрбою, викликаючи роздратування своєю несхожістю, приймаючи на себе удари нерозуміння. 
 
Шляхетна людина не так часто трапляється в нашому світі, де саме повітря, здається, забруднене неправдою, насильством, вульгарними словами. Епоха Гамлета - це в чомусь і наша з вами епоха. Але де той Гамлет, що може вигукнути: "Век расшатался - и скверней всего, что я рожден восстановить его!"? 
 
Люди не розуміють, що не можна думати тільки про себе. А Гамлет розуміє все це: він прекрасна, шляхетна, високоморальна людина! 
 
Він суперечливий, як "так" і "ні", як добро і зло, і водночас він тендітний, як кришталевий камінь, його легко поранити. 
 
Мені здасться, Гамлет допомагає кожному з нас заглянути в себе. Драма Шекспіра вічна, як вічні всі ті питання, якими мучиться її головний герой. 
 
Гамлет - герой усіх часів і народів, він не може вмерти, як і його епоха - Відродження, що дало нам правильні орієнтири для сьогоднішнього життя. 
Гамлет загинув, але хай живе Гамлет!
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Чим близький нам Гамлет сьогодні? Твір", із категорії "Світова література", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід