Чим сподобалася мені німецька народна казка "Пані Метелиця" (план)
 
 
І. Якоб та Вільгельм Грімм - збирачі німецького фольклору. (Брати Грімм, які жили наприкінці XVІІІ - на початку XІX сторіччя, дуже цікавилися німецьким фольклором. Вони збирали та записували народні казки. У своїх записах казок вони намагалися якомога точніше передати народну мову, відобразити народне розуміння щастя, добра та зла. Завдяки копіткій праці вчених понад двісті народних казок стали доступними для всіх. Одна з цих казок - "Пані Метелиця".) 
 
ІІ. Герої казки "Пані Метелиця". (В казці розповідається про двох дочок однієї вдови. Рідна дочка була гидка й лінива, а пасербиця гарна й роботяща. Мати любила й жаліла рідну дочку, а пасербицю примушувала робити всю чорну роботу. Обидві дівчини потрапляють до чаклунки пані Метелиці.) 
 
ІІІ. Пасербиця - найпривабливіша героїня казки. (Найбільше в казці мене привабила пасербиця. Вона працьовита, не боїться роботи. Це добра чуйна дівчина. Вона з радістю відгукується на всі прохання. Дівчина вийняла хліб із печі, обтрусила яблуньку. У пані Метелиці пасербиця працює, не думаючи про винагороду. Вона не пам'ятає зла. Пробувши у старої певний час, дівчинка занудьгувала за рідною домівкою, за своїми домашніми. І хоча їй було у пані Метелиці у тисячу разів краще, вона повертається додому.) 
 
ІV. Справедливість пані Метелиці. (Також мені сподобалась пані Метелиця. Хоча на вигляд вона була страшна, та в душі - ласкава та справедлива. Вона по заслузі нагородила своїх помічниць. Працьовиту, з доброю душею пасербицю вона обсипала золотом, а заздрісну ледарку забруднила смолою, осоромивши її довіку.) 
 
V. Чого навчає нас ця казка. (Ця казка вчить нас, що якщо людина робить добрі справи, не чекаючи за це на винагороду, то рано чи пізно її труд буде оцінено по заслузі, а ледарство ще нікого не доводило до добра.)
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Чим сподобалася мені німецька народна казка "Пані Метелиця" (план)", із категорії "Світова література", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід