Яку роль відіграють у нашому житті міфи. Твір
 

На початку третього тисячоліття, у вік космічних швидкостей, дивовижних досягнень науки і техніки, ми знову повертаємось до міфів Давньої Греції. Повертаємось не тільки до перших фантастичних уявлень про створення світу, про виникнення людини та зміну пір року. Нас, у першу чергу, цікавлять давні уявлення про людину, її прагнення, мрії, її розуміння Добра і Зла. 

Людина є центром давньогрецького міфу, вона може навіть сперечатися з богами і не поступається у цій боротьбі своїми принципами. 

Вимушений завдяки ревнощам Гери зробити дванадцять подвигів, Геракл навічно уславлює не богиню, а себе. Орфей зачаровує своїм співом підземне царство і навіть 

невблаганного Аїда схиляє повернути на землю його улюблену Еврідику. Дедал втілює вічну мрію людини літати. Пігмалюн силою свого кохання зворушить Афродіту, і та оживить створену ним Галатею. 

їхня мужність та сила, їхні таланти і почуття гідні уваги і пошани завжди. Недарма ж вони через віки дали натхнення художникам та скульпторам, письменникам та музикантам. Недарма ж у давньогрецькій міфології їх так і звуть — герої. 

Поруч з ними не такі вже й величні і досконалі мешканці Олімпу. Вони занурилися у свари й хитрощі, вони правдами й кривдами, будь-якою ціною намагаються взяти верх. Вони ліниві, підступні, самозакохані та часто не дуже розумні. Боги й не думають про звичайних людей, тобто в жодному разі не можуть бути взірцем кращого для людини. Тому й герої давньогрецьких міфів сподіваються тільки на себе, втілюючи справжнє розуміння Правди і Добра, Кохання і Краси. 

Міфи — це справжня скарбниця мудрості, джерело вічних цінностей людини.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Яку роль відіграють у нашому житті міфи. Твір", із категорії "Світова література", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід