Немає сил, більших за любов і добро (за казкою Г.-К. Андерсена "Снігова королева"). Твір
 

Перемога любові і добра над злом - головна тема казки Андерсена "Снігова королева". Відомий казкар стверджує, що сила любові та почуття щирої дружби здатні творити дива. 


Маленькі діти - головні герої казки "Снігова королева". Кай і Герда вже давно товаришували. Вони так уподобали одне одного, що ладні були піти на подвиг заради дружби. Так сталося, що проявляти всю силу свого характеру довелося Герді. Кай потрапив у полон до Снігової королеви не за власною волею. Він не зміг самотужки позбутися зачарованого шматочка льоду, що перетворив його на черствого, дражливого та нахабного хлопця. Кай не розумі" власної жалюгідності. Герда ж знала його доброзичливим, гарним, та привітним. Вона вірила, що до Кая повернуться його чесноти. Треба тільки трішечки йому допомогти. 


Доброта Герди та її палка віра у порятунок Кая допомогли їй подолати багато труднощів на шляху до мети. Зустрічі з різними людьми збагатили її досвід. Вона стала розумнішою. Герду не змогли зробити сильнішою добрі чари, вони були їй не потрібні, адже її сила була справжньою, а не штучною. 
Саме справжні почуття оспівує Андерсен у своїй казці. Вона вчить нас робити добро, не залишати друзів у біді та завжди йти до своєї мети. Не треба боятися труднощів та випробувань, адже вони тільки загартовують характер та волю. 


Мені дуже сподобалась казка Андерсена "Снігова королева". Я зрозумів, що любов і добро завжди перемагають зло.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Немає сил, більших за любов і добро (за казкою Г.-К. Андерсена "Снігова королева"). Твір", із категорії "Світова література", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід