Образ Герди у казці Андерсена "Снігова королева". Твір
 

Найкращими є ті казки, що запам'ятовуються надовго. Для мене такою казкою стала "Снігова королева" Г.-К. Андерсена. Особливо сподобалася мені головна героїня казки - Герда. Ця добра, розумна та кмітлива дівчинка привернула мою увагу своєю поведінкою. Коли її друг потрапив у біду, вона прийшла йому на допомогу. Так роблять тільки справжні друзі. Вони не кидають товаришів у лихі часи. 


Діти гралися разом весь свій вільний час, вирощували чудові троянди на підвіконні. Вони знаходили прекрасне у звичайних речах, адже були бідними. Зимові розваги були для них найкращим подарунком у житті. І діти зовсім не думали вони про те, що саме зима розлучить їх. А точніше, Снігова королева, що заморозила серце Кая та забрала його з собою.


Герда усю зиму чекала Кая. Сподівалась, вірила у те, що він повернеться. Під кінець зими дівчинка зрозуміла, що другові потрібна допомога. Адже він ніколи не кидав її саму, вони завжди були разом. Тоді Герда сама вирішила мандрувати світом, аби тільки знайти сусідського хлопчика Кая. 


Подорож Герди у пошуках Кая містила багато цікавих пригод. Дівчинка чемно себе поводила зі старою чаклункою, з принцом та принцесою, з розбійниками, зі старою лапландкою та навіть із родиною круків. Її доброзичливість, віра у перемогу над Сніговою Королевою допомогли їй досягти своєї мети. Кая було врятовано. 


Образ Герди надовго запам'ятався мені. Треба за будь-яких умов робити добро, і тоді люди також будуть ставитися до тебе доброзичливо.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Образ Герди у казці Андерсена "Снігова королева". Твір", із категорії "Світова література", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід