Товари для рукоділля
 

Снігова королева - королева зими (за казкою Г. К. Андерсена "Снігова королева"). Твір


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 

З усіх пір року найбільше я люблю зиму. Люблю сніг і скрипіння його під санчатами. Люблю, коли падають великі лапаті сніжинки. їхній тонкий візерунок можна розгледіти на рукавичці. А як гарно буває, коли інеєм прикрашається весь навколишній світ. Здається, що вночі тисячі невидимих художників малюють зимову казку. 

У дитинстві я вірила в те, що художні витвори на віконному склі, білосніжні ковдри на землі і шапки снігу на деревах — справа рук Снігової королеви. Вона завжди уявлялася мені гарною і холодною, одягненою в білосніжні хутра. Недивно, що й хлопчик Кай піддався чарам Снігової королеви. Він теж любив мчати на санчатах з високої гірки. Він теж був зачарований, коли побачив Снігову королеву. Вона його не силоміць забрала з собою. Він. сам прив'язав санчата до її розкішних санчат. Мені теж колись хотілося зустрітися із Сніговою королевою, а також зазирнути до її володінь. Мене зрозуміє той, хто по-справжньому любить зиму. Є у цій порі року щось чарівне і загадкове, як у казці чудового данського казкаря Г. К. Андерсена.

 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Снігова королева - королева зими (за казкою Г. К. Андерсена "Снігова королева"). Твір", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід