Снігова королева - королева зими (за казкою Г. К. Андерсена "Снігова королева"). Твір
 

З усіх пір року найбільше я люблю зиму. Люблю сніг і скрипіння його під санчатами. Люблю, коли падають великі лапаті сніжинки. їхній тонкий візерунок можна розгледіти на рукавичці. А як гарно буває, коли інеєм прикрашається весь навколишній світ. Здається, що вночі тисячі невидимих художників малюють зимову казку. 

У дитинстві я вірила в те, що художні витвори на віконному склі, білосніжні ковдри на землі і шапки снігу на деревах — справа рук Снігової королеви. Вона завжди уявлялася мені гарною і холодною, одягненою в білосніжні хутра. Недивно, що й хлопчик Кай піддався чарам Снігової королеви. Він теж любив мчати на санчатах з високої гірки. Він теж був зачарований, коли побачив Снігову королеву. Вона його не силоміць забрала з собою. Він. сам прив'язав санчата до її розкішних санчат. Мені теж колись хотілося зустрітися із Сніговою королевою, а також зазирнути до її володінь. Мене зрозуміє той, хто по-справжньому любить зиму. Є у цій порі року щось чарівне і загадкове, як у казці чудового данського казкаря Г. К. Андерсена.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Снігова королева - королева зими (за казкою Г. К. Андерсена "Снігова королева"). Твір", із категорії "Світова література", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід