Товари для рукоділля
 

Усі художні твори зі світової літератури (хрестоматія) 5 клас


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 
Назва: Усі художні твори зі світової літератури (хрестоматія) 5 клас (PDF)
Автор: В. В. Паращич
Видавництво: Основа
Рік видання: 2013
Кількість сторінок: 874
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 3.44 mb
Мова: українська

Цей CD-ROM є невід’ємною складовою посібника Паращич В. В. Усі уроки світової літератури. 5 клас. — Х. : Вид. група «Основа», 2013 (I та II семестр в окремих книжках). Посібник містить твори з курсу світової літератури для 5-го класу шкіл з українською мовою навчання (українською та російською мовами) згідно з новою програмою Міносвіти. Уміщені тут тексти зручні у використанні: їх можна відкрити у форматі .pdf на комп’ютері; роздрукувати повністю або частково; вивести на екран мультимедійної дошки будь-яку цитату; копіювати уривки, зважаючи на нагальну необхідність, тощо.

Для вчителів світової літератури загальноосвітніх навчальних закладів і студентів відповідного фаху педагогічних навчальних закладів.
 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Усі художні твори зі світової літератури (хрестоматія) 5 клас", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід