Товари для рукоділля
 

Особливості гротеску в повістях "Санаторійна зона" та "Сантиментальна історія"


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 
Твори М. Хвильового завжди приваблювали читача не лише тематичною злободенністю, а й стильовою самобутністю. Автор був надто прозорливим митцем, щоб закривати очі на драматичну невідповідність між ідеалом та його реальним утіленням. Основним композиційним принципом його повістей є бінарне протиставлення сцен реальних і вимріяних. Гротеск, який М.Хвильовий використовує для здійснення творчого задуму, допомагає читачеві розкрити приховані автором мотиви, натяки, по-новому осягнути суть персонажа, зрозуміти задум письменника і створити навколо нього нову реальність, зумовлену власним досвідом і ставленням до навколишньої дійсності. Показовими у цьому аспекті є повісті М.Хвильового "Санаторійна зона” та ”Сентиментальна історія”.

У "Санаторійній зоні" автор за допомогою засобів гротеску показує читачеві галерею зайвих людей, учорашніх палких борців за нове життя, в якому їм тепер немає місця. Санаторійна зона – це своєрідна сцена, на якій автор розігрує утопічно-фантастичний спектакль.
 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Особливості гротеску в повістях "Санаторійна зона" та "Сантиментальна історія"", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід