Автобіографія. Зразок
 
АВТОБІОГРАФІЯ
Я, Назаренко В’ячеслав Дмитрович, народився 10 вересня 1968 року в м. Крюківську Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
У 1975 році пішов до першого класу СШ №4 м. Крюківська. Після закінчення школи у 1985 році вступив до Київського державного педагогічного університету ім.   М.П. Драгоманова  на історичний факультет.
У 1990 році закінчив повний курс названого університету за спеціальністю «Історія» . По закінченні університету мені присвоєно кваліфікацію вчителя історії. З вересня 1990 року працюю вчителем у ПТУ № 24 м. Києве.
Склад сім’ї:
дружина – Назаренко Мар’яна Рудольфівна, 1969 р. народження, вчитель біології середньої школи № 12 м. Києва;
син – Назаренко Леонід В’ячеславович, 1989 р. народження.
 
 
12 жовтня 1990р.                                                                  В.Л. Назаренко 
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Автобіографія. Зразок", із категорії "Українська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід