Товари для рукоділля
 

Характеристика учня 11 класу. Зразок


Скачати файл

Поділитись з друзями:
 
 
Характеристика
Шмельова Віктора Петровича, учня 11 класу
 Прилуцької середньої шкоди Чернігівської області, 
1973 року народження, українця.
Віктор Шмельов протягом навчання в середній школі зарекомендував себе здібним учнем.
До навчання ставиться сумлінно, має глибокі і міцні знання з усіх предметів, усебічно розвинений. Багато читає художньої літератури. Особливий інтерес вияв¬ляє до театрального мистецтва, очолює шкільний дра¬матичний гурток і дуже цим захоплюється.
Як член учнівської лекторської групи, Віктор виступав перед учнями з доповіддю "Сучасна музика".
Протягом навчання в школі виявляв активність у громадській та суспільна корисній роботі. Під час літніх канікул В. Шмельов керував ланкою учнівської виробничої бригади, особисто показував приклад сумлінного ставлення до праці.
Уміє триматися в колективі, підкоряється його вимогам. Критично ставиться до власних вчинків, до поведінки товаришів і відверто про це говорить.
За відмінне навчання, зразкову поведінку та активну участь у громадській роботі педрада просить облвно нагородити Віктора Шмельова золотою медаллю.

Директор школи                                       (підпис)                                 І.П. Алексеев 
Класний керівник                                     (підпис)                                 К. П. Гур'їн
 
Вітаємо вас на сайті forfun.pp.ua . Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Характеристика учня 11 класу. Зразок", який є одним з архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете більше 5000 ГДЗ, творів, конспектів, презентацій, переказів і багато іншого. На нашому сайті вам доступний швидкий пошук і звичайно безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого вам навчання.
 
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід