Характеристика учня 11 класу. Зразок
 
Характеристика
Шмельова Віктора Петровича, учня 11 класу
 Прилуцької середньої шкоди Чернігівської області, 
1973 року народження, українця.
Віктор Шмельов протягом навчання в середній школі зарекомендував себе здібним учнем.
До навчання ставиться сумлінно, має глибокі і міцні знання з усіх предметів, усебічно розвинений. Багато читає художньої літератури. Особливий інтерес вияв¬ляє до театрального мистецтва, очолює шкільний дра¬матичний гурток і дуже цим захоплюється.
Як член учнівської лекторської групи, Віктор виступав перед учнями з доповіддю "Сучасна музика".
Протягом навчання в школі виявляв активність у громадській та суспільна корисній роботі. Під час літніх канікул В. Шмельов керував ланкою учнівської виробничої бригади, особисто показував приклад сумлінного ставлення до праці.
Уміє триматися в колективі, підкоряється його вимогам. Критично ставиться до власних вчинків, до поведінки товаришів і відверто про це говорить.
За відмінне навчання, зразкову поведінку та активну участь у громадській роботі педрада просить облвно нагородити Віктора Шмельова золотою медаллю.

Директор школи                                       (підпис)                                 І.П. Алексеев 
Класний керівник                                     (підпис)                                 К. П. Гур'їн
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Характеристика учня 11 класу. Зразок", із категорії "Українська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід