Прес-реліз. Зразок
 
Прес-реліз
Соціальна служба для молоді м. Києва
Веретенко Дарина Валеріївна
Мельничук Олександр Петрович
вул. Б. Хмельницького, 44, Київ-30, 02030
Е - mail: ssm@ socserv. Freenet. Kiev.  02030
Традиційний  збір-похід
Дитячих та юнацьких організацій і волонтерських загонів
"Молодь за здоровий спосіб життя"
Організатори збору-походу:
Соціальна служба для молоді Київської міської державної адміністрації. Головне управління охорони здоров'я, Спілка дитячих та юнацьких організацій м. Києва.

Збір-похід проводиться за сприяння:
Київської міської державної адміністрації, державного  Комітету у справах сім’ї та молоді.  Представництва дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ, українсько-канадського проекту «Молодь за здоров’я».
На 1 січня 1999 року в м. Києві зареєстровано 2120 осіб, хворих на наркоманію, з них 103 — неповнолітніх. За інформацією Українського інституту соціальних досліджень близько 15% підлітків вживають наркотичні речовини. Кількість ВІЛ - інфікованих за останній рік збільшилася в 2,5 рази. На серпень 1998 року в місті зареєстровано 929 ВІЛ-інфікованих, серед них 727 — особи, що вживають нарко­тики ін'єкційним шляхом.
З 6 по 10 травня 1999 року на берегах річки Рось, біля міста Корсунь-Шевченківський Соціальна служба для молоді м. Києва разом зі Спілкою дитячих та юнацьких організацій м. Києва організують IX традиційний збір-похід "Молодь за здоровий спосіб життя".
Діти та підлітки, яким небайдужа власна доля, доля суспільства, яких турбують актуальні питання сьогодення, які прагнуть змінити своє життя на краще, зберуться разом, щоб зробити великий крок щодо вирішення цих проблем. Звісно, що проведення лише таких заходів не зможе гло­бально змінити ситуацію, але перспективним є те, що саме молодь намагається їх вирішити. Саме молодь сьогодні за­мислюється над завтрашнім днем, над своєю провідною роллю в майбутньому суспільства.
У 1399 році збір-похід проводиться з метою профілак­тики негативних явищ в молодіжному середовищі: тютюнопаління, алкоголізму, вживання наркотичних речовин; на підтримку дитячого та юнацького громадського руху соці­альне корисної спрямованості. Він пройде під гаслом "Мо­лодь за здоровий спосіб життя".
Збір-похід — це завершення однієї великої справи — навчального року, підсумок роботи молодіжних організацій за весь рік і початок іншої, не менш великої — сезону літніх наметових таборів. Учасники збору-походу започатку­вали такі добрі справи: благодійні та екологічні акції, моло­діжний волонтерський рух.
Упродовж 1990—1998 років в зборі-поході взяло участь близько 20 тисяч членів молодіжних громадських орга­нізацій міста Києва та України.
Цього року в похід "Молодь за здоровий спосіб життя" вийдуть понад 3000 членів Спілки дитячих та юнацьких організацій м. Києва, волонтери, які працюють за програмами соціаль­них служб для молоді, члени Всеукраїнської асоціації   скаутів та представників багатьох  молодіжних  організацій з різних куточків  України.
Особлива увага приділятиметься пропаганді  здорового способу життя серед молоді. На зборі буде представлено програму  Дитячого  фонду  ООН  ЮНІСЕФ  та   україмсько- канадський проект «Молодь за здоров'я», який започаткова­но за ініціативи Канадської агенції міжнародного розвитку в Україні.
Дорослі часто заплющують очі на шкідливі звички своїх дітей, а ЯКЩО Й намагаються протидіяти цьому, то роблять це шляхом заборони та покарання. Але обидві позиції доро­слих не змінюють ситуації у молодіжному середовищі. Підлітки все одно намагаються доводити свою «дорослість». Цигарками та розбитими пляшками вже нікого не здивуєш — то дитячі забавки, щонайменше тепер вживається "травка".
Збір-похід — це маленька держава, зі своїми правилами і законами, головний з яких — "Здоровий спосіб життя!"
Учасники збору-походу не відмовляються від можливості випробувати себе в будь-яких сферах діяльності. Але їм все одно доведеться обирати. Бо цього року під час похо­ду діятиме 26 програм та проектів Соціальної служби і Спілки дитячих та юнацьких організацій м. Києва.
До Спілки дитячих та юнацьких організацій м. Києва (СПОК) входять понад 3000 школярів Києва та області. Ці хлопці і дівчата зібралися разом, щоб зробити своє дозвілля корисним і цікавим. Тому і девіз СПОКу — "За Правду, Добро, Красу!". Ці три слова виражають прагнення молоді впроваджувати в життя гарні та доброчесні вчинки.
 Цим молодим людям небайдужа власна доля та доля своєї країни. Конкретними справами вони вже вміють при­носити радість людям.
      Крім роботи за дев'ятьма спеціалізаціями та іспитів "на знання лісу", учасники походу візьмуть участь у роботі великої конференції волонтерів, спілкуватимуться з пред­ставниками організацій дітей-інвалідів та скаутськими органі­заціями на засіданнях "круглого столу".
      Створювати різні чудові вироби всіх бажаючих вчитимуть у творчих майстернях. Тут справді можна займатися тим, чого душа прагне, навіть городництвом у школі юних агро­номів.
    А яке життя без конкурсів? Змагатися можна у будь-яких конкурсах, наприклад: конкурс 6удівельників, куховарів, конкурс "Казки чарівного лісу", конкурси авторської пісні колі друзів" та плакатів "Молодь за здоровий спосіб життя". А на конкурсах відеопрограм та радіопередач учасники збору продемонструють свої журналістські здібності. Не нудьгуватимуть і спортсмени. Але до видів спорту їм потрібно буде підійти нетрадиційно. Цього вима­гає олімпіада "Козацькі забави".
Звичайно, подій дуже багато і важко буде перебувати одночасно в різних місцях. Швидко отримувати гарячі та найцікавіші новини можна з дитячого телетайпу.
Під час проведення збору-походу волонтери Соціальної" служби для молоді планують організувати ігротеки на вули­цях Корсуня-Шевченківського.
Програма Соціальної служби для молоді "Ігротеки на ву­лицях" була започаткована в березні 1998 року. Волонтери розпочинали свою роботу на Хрещатику, згодом ігротеки з'явилися майже у кожному районі Києва.
Напередодні Дня Перемоги табори зустрінуть учасників Корсунь-Шевченківської битви та воїнів-афганців. Волон­терські загони таборів організують цільову конкретну допо­могу ветеранам: чи то дрова потрібно нарубати, чи то пар­кан пофарбувати.
Діти зможуть побачити зірки не лише на погонах чи ор­денах. Зірки можна запалити і в серцях. Концертна програ­ма "Зірки твої, СПОК" допоможе це зробити. Найталановитіші та найдотепніші візьмуть участь у заключному гала-концерті. Отже, ми пропонуємо три позиції щодо вирішення кри­зових  проблем у молодіжному середовищі.  По-перше,  ви­значити проблеми молоді. По-друге, обрати за стиль поведінки здоровий спосіб життя. І, по-третє, зібратися всім разом на традиційному зборі-поході   "Молодь за здоровий  спосіб життя".
Головним для збору-походу стало те, що з'явилася ще одна можливість залучити дітей та підлітків до активного і змістовного життя, створити умови для самореалізації, ви­пробування себе в найрізноманітніших, іноді непередбаче­них, життєвих ситуаціях. Це водночас і навчання, і велика гра-випробування, і пошук своєї мети.
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Прес-реліз. Зразок", із категорії "Українська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід