Резюме. Зразок
 
Резюме
Неллі Грошева
Домашня адреса:                                               м. Івано-Франківськ,
                                                                              вул. Грушевського, 12/2
Телефон:                                                         23-34-33
Електронна пошта:                                          nelli@karpaty.net
Дата і місце народження:                             Львівська обл., 20 квітня 1973р
Сімейний стан:                                                одружена, 3-річний син
ПОСАДА,НА ЯКУ ПРЕТЕНДУЮ:
Начальник юридичного відділу.
ОСВІТА:
1982-1988, Ташкентський державний університет, юридичний, вечірнє відділення.
НАПРЯМКИ ЗАЦІКАВЛЕННЯ:
Право, юриспруденція.
 
ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:
1990-1995 – працювала у київському ТОВ «СПЕКТР»
1995-1998 - співробітник адвокатської контори «Право», м. Київ.
1998-2002 - юридичний консультант Івано-Франківського комерційного банку «Аркада»
 
ПРОФЕСІЙНІ МОЖЛИВОСТІ:
3а час роботи брала участь у вирішенні спорів в усіх інстанціях господарського суду, у  т.ч. зі стягнення дебіторської та кредиторської заборгованості та штрафних санкцій, зі спорів нематеріального характеру (переддоговірних, визнання недійсними актів державних конт­ролюючих органів, у т. ч. рішень деревної податкової служби про  накладання фінансових санкцій), з оскар­ження дій судовиконавців, зі справ щодо банкрутства, забезпечувала представництво в комітетах  кредиторів та ліквідаційних комісіях, брала участь у захисті прав підприємства в судах загальної юрисдикції в трудових спорах та спорах з відшкодування завданої шкоди (матеріальної та моральної), оскарження незаконних дій посадо­вих осіб державних органів, займалась договірною робо­тою, питаннями зовнішньоекономічної діяльності та  іноземного інвестування, нотаріального опротестування векселів та стягнення вексельного боргу за простроченими векселями, розробляла внутрішні накази та розпорядження, інструкції, положення та інші локальні акти підприємства, оформляла матеріали для правоохоронних органів та органів прокуратури за фактами розкра­дання та знищення майна підприємства, займалась оформленням документів, пов'язаних, із створенням нових підприємств та вирішувала інші питання в різноманітних  галузях права.  
  ІНШІ МОЖЛИВОСТІ:
Неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації, одержала ліцензію спеціаліста з банкрутства — арбітраж­ного керуючого. Вільно володію українською та російською мовами, працюю з комп’ютером на рівні користувача, вмію працювати в команді.
24.10.2002
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Резюме. Зразок", із категорії "Українська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід