ТЄЛЄЖКІНА О.О. УКРАЇНСЬКА МОВА. УВЕСЬ ШКІЛЬНИЙ КУРС У СХЕМАХ І ТАБЛИЦЯХ
 
Назва: Українська мова. Увесь шкільний курс у схемах і таблицях 
Автор: О. Тєлєжкіна 
Видавництво: Основа 
Рік файлу: 2010
Кількість сторінок: 176
Формат|Якість файлу: .pdf 
Розмір файлу: 1.98 mb
Мова: українська

У пропонованому посібнику подані теми всього шкільного курсу української мови 5-11 класів відповідно до вимог чинної програми Міністерства освіти і науки України. У доступній і зручній формі у вигляді таблиць і схем наводиться матеріал з усіх розділів мови:

- фонетики (класифікація голосних і приголосних звуків, їх чергування; подовження та подвоєння приголосних, їх спрощення та уподібнення; особливості української графіки; особливості складоподілу; особливості наголошування; алгоритм фонетичного аналізу),
- орфографії (правила правопису основи слова; правопису власних назв; правила переносу слів),
- морфеміки (основні поняття; алгоритм морфемного розділу),
- словотвору (основні способи словотворення в українській мові; алгоритм словотвірного аналізу),
- лексикології (різновиди лексики української мови за походженням, за вживанням, за стилістичним забарвленням, за співвідношенням форми і змісту),
- морфології (особливості реалізації в мові повнозначних і службових частин; алгоритми морфологічного аналізу всіх частин мови),
- синтаксису (функціонування різних синтаксичних структур, їх різновиди й особливості),
- пунктуації (основні правила вживання розділових знаків у кінці речення, у простому і складному реченні; правила оформлення чужої мови в реченні)
- стилістики (основні функціональні різновиди української мови).

У кожному розділі подається визначення основних понять відповідної галузі мовознавчої науки, основні теоретичні питання, в тому числі й ті, що викликають немало труднощів під час їх опрацювання. Крім того запропоновано блок схем «Мова як комунікативна система» (поняття спілкування, функції і моделі спілкування, тактика і стратегія проведення спілкування, вимоги до усного й писемного спілкування, різновиди і жанри публічного мовлення, основні якості професійного мовлення фахівця, невербальні засоби спілкування), що сприятиме кращому засвоєнню знань з української мови й полегшенню їх практичного застосування.

Книга допоможе опанувати всі теми курсу української мови і буде незамінним помічником і порадником у підготовці до поточних занять, підсумкової атестації й іспиту. 
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "ТЄЛЄЖКІНА О.О. УКРАЇНСЬКА МОВА. УВЕСЬ ШКІЛЬНИЙ КУРС У СХЕМАХ І ТАБЛИЦЯХ", із категорії "Українська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід