ВЕЛИКИЙ ОРФОГРАФІЧНИЙ СЛОВНИК СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. 150000 СЛІВ
 
Назва: Великий орфографічний словник сучасної української мови. 150 000 слів
 Автор: Меженко Ю.С. 
 Видавництво: Донецьк: TOB ВКФ «БАО»
 Рік видання: 2008 
 Кількість сторінок: 1184 
 Мова: українська 
 Формат файлу: .djvu 
 Розмір файлу: 11,7 Mb 

 «Великий орфографічний словник української лексики» укладено на основі сучасного «Українського правопису». У ньому врахований лексичний матеріал, представлений у багатьох орфографічних, тлумачних, енциклопедичних словниках, виданих в Україні за останні роки.

 Уведення слова у «Великий словник» зумовлено його використанням у прозі, поезії, науково-популярних виданнях, пресі, науково-технічній літературі та усному мовленні (на радіо, телебаченні, у повсякденному житті). Основну частину «Великого словника» складає загальновживана лексика. Але в ньому широко представлена також основна термінологія сучасної науки і техніки, надбань загальнолюдської та української культур, а також поняття, що визначають явища і реалії виробничого, побутового та духовного життя українського народу.

 У «Великому словнику» також представлені лексеми, які органічно увійшли в українську мову останніх часів і пов'язані з історією, філософією, соціологією, релігією, народною медициною, фармакологією, комп'ютерними технологіями, екологією, психологією, економікою та ін.; слова, які дотепер перебували за межами літературної мови (понижена, жаргонна лексика).

 До «Великого словника» включені слова, які вживалися в художній літературі ХІХ-ХХ століть, слова, що відображають фольклорно-етнографічний характер щодо українського менталітету, господарської діяльності, обрядів, вірувань, шлюбних і родинних взаємин, пісенної та музичної культури тощо.
 У «Великому словнику» також наведені деякі лексеми та терміни, що вже вийшли з широкого вжитку, але завдяки їх використанню в усному мовленні залишились в українській мові, тому мають право на існування не лише в усному мовленні, а й у писемній формі.
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "ВЕЛИКИЙ ОРФОГРАФІЧНИЙ СЛОВНИК СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. 150000 СЛІВ", із категорії "Українська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід