Заповіт. Зразок




 
ЗАПОВІТ
м. Донецьк, дві тисячі другого року, тридцяте березня
Я, Віденко Микола Миколайович, мешкаю за адресою: 83044, м. Донецьк, вул. Гагаріна, буд. 33, кВ. 3, на випадок моєї смерті роблю таке розпорядження. Усе моє майно, де б воно не знаходилося і з чого б воно не складалося, і все те, що мені буде належати на день смерті і на що я за законом маю право, заповідаю своїй доньці Хомський Марині Миколаївні. Якщо моя донька Хомська Марина Миколаївна по­мре раніше відкриття спадкування (або одночасно) або не прийме за цим заповітом належне мені майно, заповідаю його своєму онукові Хомському Олегу Дмитровичу.
     Зміст ст, 534-535 ЦК України мені роз'яснено.
                                                                                                                      Підпис
ПОСВІЧУЮЧИЙ НАПИС НА ЗАПОВІТІ
    30 березня 2002року цей заповіт посвідчено мною, Зимовим Й. Р.,  державним нотаріусом нотаріальної контори Будьонівського району м. Донецька.
        Заповіт підписано Віденком Миколою Миколайовичем у моїй присутності. Особа заповідача встановлена, дієздатність  перевірена. Заповіт складено у двох примірниках, зареєстровано у реєстрі під №33-55. Перший примірник заповіту зна­ходиться на зберіганні у нотаріальній конторі, другий виданий  заповідачу.
                   Держ. Нотаріус                                         П.Р.Зимов
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Заповіт. Зразок", із категорії "Українська мова", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід