Архангел Михаїл текст 6 клас
 
На 21 листопада припадає Михайлів день, свято архістратига Михайла, призначення якого — боротьба з войовничим сатанізмом, з допомогою наданої йому Богом властивості поражати вогненним мечем ворогів.
В Україні Михайла найбільше вшановували мисливці, уважаючи своїм безпосереднім покровителем.
За церковними канонами архангел Михаїл переміг злонапасника, себто дохристиянське вірування, а тому й носив звання архістратига, яке за візантійською термінологією означало головного воєначальника.
На честь архангела будували в Україні церкви й собори, наприклад Михайлівський.
Уважалося, що після Михайла зима неодмінно має сповістити про себе, адже він мусить «приїхати на білому коні», а тому було доброю ознакою врожаю і здоров’я, якщо в цей день випадала хоч невеличка пороша (За В. Скуратівським).
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Архангел Михаїл текст 6 клас", із категорії "6 клас", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід