Астрономія переказ 9 клас
 
Не буде великим перебільшенням сказати, що астрономія — одна з найдавніших наук на Землі: спостереження положень Сонця, Місяця та найяскравіших зір на небосхилі були конче необхідні вже першим племенам при їх далеких мандрах у пошуках родючих земель або багатих живністю лісів, першим хліборобам для прогнозування розливів річок,  повеней чи посух.

Важко переоцінити важливість астрономічних знань у наш час для пошуку відповідей на загрози сьогодення — зміни клімату, кометно-астероїдну небезпеку, сонячну активність тощо.

Астрономія — дуже специфічна наукова дисципліна, бо мало знайдеться наук з таким велетенським просторово-часовим масштабом обхвату своїх володінь — від глибин мікрокосмосу до таких глибин у просторах макрокосмосу, куди спроможні заглянути лише найпотужніші сучасні телескопи.

А чого варті намагання астрономів заглянути в незбагненні для нашого розуму у най-най-перші моменти творення Всесвіту — і водночас зазирнути на N мільярдів років наперед — у найнай-останніший момент його існування.

Дехто з астрономів, жартуючи, стверджує, що саме бажання наших предків наблизитися до зір, до зоряного неба спонукало їх випростатися, зіпнутися на ноги — справді, так простіше милуватися небом...

Здавалось би, можливість цікавитися астрономією мають всі без винятку шість з гаком мільярдів землян. Так, адже об’єкти дослідження астрономії — зорі, планети, галактики — щоночі перед ними, не потрібно мати спеціальної лабораторії чи унікального обладнання (З виступу президента Української астрономічної асоціації Я. Яцківа).
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Астрономія переказ 9 клас", із категорії "9 клас", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід