Диктант для ДПА 16. У Карпатах
 
Диктант для ДПА 16. У Карпатах

                                               16. У Карпатах

Одне, що Богдану втішало, - це прогулняки лісом. Кожну вільну хвилину вона намагалася проводити в лісі, насоложуючись останніми темлими днями. Чула себе дитиною цього гірського краю. Відчувала глибоку спорідненість із любим серцю пралісом. Саме тут відчула вона небувалу повноту життя.

Саме звідси, з висоти Карпатських гір, змогла по-іншому поглянути на далекий тепер Київ, як не дивно, полюбити його. Звідси він бачився не новітнім Вавилоном, що вражав глибиною прірви, дно якої, здавалось, розчинилося в самій безодні між величчю своєю і вбогістю, а прекрасним, з дитинства вимріяним місто-лицарем, містом-воїном, над яким і досі витає дух могутнього Святослава. Навіть Зомкова гора, яка колись так розчарувала Богдану, виховувану на історичних романах, постала тепер перед внутрішнім її зором у непроминущому світлі слави Княжої доби. Дівчині було неймовірно хороше на душі від цього свого відкритя. Коли чуєш подих справжності, не можеш лукавити. Чим довше  блукала вона горами, тим більше, здавалося, світ довкола відкривав їй свою справжність.

Боглана зупинилася на вершечку Лисої скелі. Віднедавна це місце стало улюбленим.

(160 слів)Джерело: http://pravila-uk-mova.at.ua
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Диктант для ДПА 16. У Карпатах", із категорії "Диктанти", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід