Літературний диктант за змістом оповідання Франца Кафки «Перевтілення»
 
1. Ким працював Грегор Замза? (Комівояжером).
2. Чому Грегор виконує роботу, яка ненависна йому? (Щоб виплатити борг батька).
3. Яким було хобі Грегора? (Випилювання лобзиком).
4. Як звали сестру Грегора? (Грета).
5. Які плани стосовно сестри були у Грегора до його метаморфози? (Хотів послати її до консерваторії).
6. Що найбільше турбувало Грегора у перші дні після перевтілення? (Що він не зможе більше утримувати сім’ю; що в родини не стане грошей).
7. Чому саме сестра доглядає за Грегором? (Їй жаль брата; хоче довести свою значущість, піднятися в очах батьків, адже раніше вони не раз говорили, що з неї нема ніякої користі).
8. Чому з кімнати Грегора виносять меблі? (Щоб звільнити йому місце для повзання; тим більше, що меблями він вже не користується).
9. Яку річ Грегор хотів урятувати (залишити в кімнаті), коли мати та сестра виносили меблі? (Портрет дами в хутрах).
10. Доведіть, що Грегор, перетворившись зовнішньо на комаху, залишився в душі людиною? (Він не втратив почуття прекрасного: рятує картину на стіні, слухає і розуміє музику; розуміє людську мову, його хвилюють проблеми родини).
11. Хто першим з родини відрікся від Грегора як від людини? (Сестра).
12. Як провели день члени родини Грегора після його смерті? (Поїхали на природу, за місто).
Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Літературний диктант за змістом оповідання Франца Кафки «Перевтілення»", із категорії "Франс Кафка", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід