Мій улюблений герой - Том Сойєр Твір
 

Мій улюблений герой - Том Сойєр

Я дуже люблю героя твору Марка Твена Тома Сойєра! Як чудово цей письмен­ник зумів показати психологію хлопчика,"його радощі і переживання!

Том Сойєр живе в тітки Поллі, яка і виховує його згідно з пуританською ети­кою. Саме для нього існують її лайка, дрючок і потиличники. Вона не раз ци­тує рядок з Євангелія: «Хто жаліє дитя, той губить його». Та не жаліє вона лише Тома, бо він — не такий, як Сід. У цій родині подвійний стандарт у стосунках із дітьми і саме це спонукає Тома бешкетувати, погано поводитися.

Та Том не переймається проблемами тітчиного виховання, він завжди знахо­дить вихід. Ось тітка загадала йому пофарбувати огорожу. То й шо? Бешкетник Том із цього ціле шоу організував і досяг бажаного: усі приятелі фарбували із за­хватом, а Томові дісталися усілякі «цінності».

Та й недільна школа, яку відвідує Том, не відрізняється методами від вихо­вання тітки Поллі. Тут треба зубрити євангельські тексти — і все. Звісно, Томові не цікаво, ось він і бешкетує у школі, або просто не хоче до неї ходити. А іспити взагалі закінчуються комічно: з горища на голову вчителя Том спустив кішку, яка з переляку дряпалася і верещала, вчепилася кігтями в перуку вчителя і зірвала її, а під нею, виявляється, — лисина!

Том — гарний, дуже добрий, веселий і дотепний хлопчик. Він кмітливий, ро­мантичний, із бурною фантазією, яка штовхає його на пошуки пригод. Взагалі-то найбільше Тома виховує його друг Гек і ті люди, з якими він зустрічається під час своїх пригод. Співчуття, правдолюбства, добра, справедливості він навчається поза школою і родиною.

Чи є зараз такі хлопчики, як Том? Звісно, що є. Майже в кожному з нас живе веселий бешкетник, невгамовний фантазер, вмілий витівник Том Сойєр!

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Мій улюблений герой - Том Сойєр Твір", із категорії "Твори", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
avatar
1
лайно
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід