Добрий казкар Ганс Крістіан Андерсен. Твір
 

У невеличкій країні біля синього моря жив собі бідний чоботар. Весела вдача та золоті руки — оце й усе, що він мав. Його дружина прала білизну для панів та поралася в убогій господі. У цій родині ріс хлопчик, худенький та бліденький, якого звали Ганс. Понад усе хлопчик полюбляв мріяти, слухати народні пісні й казки, а ще — гуляти серед квітів. Ганс підріс і вирішив стати поетом і актором. Для цього він вирушив до найбільшого міста невеликої країни. 


Минули роки, і юнак став письменником. Ганс мріяв про сімейне щастя. Він дуже хотів, щоб його, небагатого й не дуже вродливого, покохала справжня Русалочка — дівчина з риб'ячим хвостом, але зі сповненим щирості людським серцем. 


Русалочки живуть далеко в морі, де вода прозора й синя. Якось одна з них закохалася в молодого принца, але ж русалочки не вміють ходити по землі! Довелося Русалочці віддати відьмі свого язичка, щоб стати зовсім схожою на справжню дівчину. Довгим та не зовсім щасливим був шлях її кохання до принца. І Русалочка зникла, перетворилася на морську піну. 


З дня смерті доброго казкаря минуло вже понад сто років, але його казками й досі зачитуються діти всього світу. У Копенгагені споруджено пам'ятник Андерсену, вхід до порту охороняє статуя Русалочки — героїні однієї з найчарівніших і найсумніших казок великого датчанина.

Вітаємо вас на сайті ForFun.pp.ua! Зараз ви переглядаєте матеріал під назвою "Добрий казкар Ганс Крістіан Андерсен. Твір", із категорії "Уроки", який є складовою архіву нашої безкоштовної бібліотеки. На сторінках нашого сайту ви знайдете багато матеріалів: ГДЗ, творів переказів, конспектів, презентацій, ДПА, ЗНО, методички, посібники до уроків та багато іншого. На сайті  доступний швидкий пошук та безкоштовний доступ до будь-якого матеріалу. Легкого навчання та викладання!
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі!
Реєстрація | Вхід